Inteligentny zegarek od POCO

Inteligentny zegarek od POCO

POCO niczym dobry film zaskakuje zwrotami akcji, prezentując inteligentny zegarek POCO Watch. Czy od teraz najwyższa jakość utożsamiana ze smartfonami POCO będzie również przypisywana smartwatchom tej marki? Sprawdźmy to!

Co na wierzchu?

Ekran AMOLED o rozmiarze 1,6” to pierwsze, co rzuca się w oczy po spojrzeniu na smartwatch POCO. Technologia, w jakiej wykonano matrycę, poprawia czytelność informacji wyświetlanych na tarczy w nawet najbardziej słoneczne dni. Mnogość danych takich jak wyniki ostatnich treningów, stan zdrowia czy wiadomości od znajomych mogłyby przytłaczać, ale POCO Watch posiada przemyślany interfejs, który pozostaje przejrzysty niezależnie od tego, jak bardzo bogate życie sportowe i towarzyskie prowadzisz. Wyświetlacz możesz dowolnie personalizować, stawiając na swój własny styl. Do wyboru otrzymujesz sporo predefiniowanych motywów, a po bliższym zapoznaniu się z aplikacją okazuje się, że jest ich jeszcze więcej! Jeśli wciąż czujesz niedosyt, ustaw na tapetę zdjęcie swojego autorstwa, a każde spojrzenie na nadgarstek będzie przywoływać pozytywne emocje.

Co w środku?

Mnóstwo nowoczesnej technologii, mającej na celu ułatwić Ci każdy dzień! Poczwórny system monitorowania położenia (w skład którego wchodzą GPS, GLONASS, Galileo oraz BeiDou), wodoodporność 5ATM, dzięki której zanurkujesz z POCO Watch nawet na głębokość 50 metrów, czy pojemna bateria pozwalająca na dwa tygodnie korzystania z ulubionych funkcji to tylko nieliczne z dostępnych „ficzerów”. Liczba trybów sportowych sięga ponad 100 najróżniejszych pozycji. Możesz wspinać się po górach, pływać w morzu czy uprawiać jogę, a POCO Watch zawsze dotrzyma Ci kroku i dokładnie zmierzy postęp każdego treningu. Z najnowszym inteligentnym zegarkiem POCO nie musisz ograniczać się do jednej aktywności. Przeglądaj liczne tryby i spraw, by zupełnie nowy dla Ciebie rodzaj sportu stał się tym ulubionym!

Co po drugiej stronie?

Samo zdrowie! Obok gustownego logo POCO został zlokalizowany czujnik, który na bieżąco będzie sprawdzał stan Twojego zdrowia. Poziom natężenia tlenu we krwi to bardzo cenna wskazówka na temat naszego poziomu kondycji, którą od teraz możesz monitorować każdego dnia. Profesjonalny sensor SpO₂ jest zawsze gotowy do akcji, czy to na ciężkim treningu, czy podczas odprężającego spaceru z bliską Ci osobą. 24-godzinny monitoring sprawdzi rytm bicia serca i poinformuje Cię, gdy tylko zostaną wykryte jakiekolwiek nieprawidłowości. Postaw na zdrowie razem z nowym POCO Watch!

Hola, hola…

Czy kształt koperty zegarka nie wydaje się znajomy? Masz czujne oko! Prostokątna struktura z elegancko zaoblonym szkłem 3D z pewnością przywodzą na myśl inteligentny zegarek Mi Watch Lite oraz najnowszy Redmi Watch 2 Lite. To nie grzech inspirować się od najlepszych, a POCO Watch udowadnia, że wyciągnął od swoich kolegów po fachu wszystko, co najlepsze! Kiedy smartwatch trafi do sprzedaży? Zapisz się do naszego newslettera już teraz, a z pewnością ta nowina Cię nie ominie!

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.