Xiaomi Point w mieście królów

Xiaomi Point w mieście królów

Nasz mały poradnik podróżny rozrasta się w zastraszającym tempie. Na wirtualnej mapie miejsc do odwiedzenia pojawia się kolejny, sztandarowy punkt. Tak, to Kraków! Zapraszamy na małą dawkę ciekawostek i porad, co i gdzie zobaczyć, gdy już się tam znajdziesz.

Miasto smoka!

Mimo że setki lat temu Szewczyk Dratewka smoka pokonał, w mieście nadal unosi się jego duch. Chodzi oczywiście o smog, który terroryzuje mieszkańców całego globu. W Krakowie jednak problem jest wyjątkowo dotkliwy, dlatego warto inwestować w oczyszczacze powietrza wszelkiej maści. W domu powinno się odsapnąć od ulicznego zgiełku i nieczystości dla dobra własnych płuc! A gdzie taki oczyszczacz zdobyć?

Karmelicka 20, Kraków

Pod tym adresem znajdziesz doradców i sprzęt Xiaomi. Zawitaj tam nie tylko w poszukiwaniu oczyszczacza powietrza, ale także sprzętu wszelkiej maści. Smartfony Xiaomi już czekają, by stać się Twoją własnością! Jeśli masz pytania, zadaj je obecnemu w sklepie doradcy – chętnie udzielimy odpowiedzi na nurtujące Cię zagwozdki.

Odbierz paczkę tutaj

Zakupione na Mi-Home.pl produkty odbierz na Karmelickiej 20. Nie pozwolimy na to, aby kurier odjechał z Twoim zamówieniem! Będziemy mieć się na baczności i odbierzemy przesyłkę, gdy tylko będzie to możliwe. Zamówienie z odbiorem w sklepie to najlepsze rozwiązanie, jeśli boisz się, że miniesz się z kurierem.

Królewski sprzęt

Kraków to miasto królów, a w Xiaomi Poincie sprzedajemy iście królewski sprzęt. Jest on dostępny dla każdego, dlatego wpadaj do nas, gdy tylko najdzie Cię taka ochota! Piękna lokalizacja w centrum miasta to miejsce, do którego zawsze jest po drodze. Dlatego, gdy potrzebujesz nowego zestawu słuchawek, lub rozglądasz się za filtrem do swojego oczyszczacza powietrza, wpadaj na Kalwaryjską 20 w Krakowie!

Zawsze w tych godzinach

Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00. W weekend pozostajemy zamknięci. Odwiedź nas i zobacz, co ciekawego przygotowaliśmy dla Ciebie!

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.