Poznaj Xiaomi Point Biała Podlaska

Poznaj Xiaomi Point Biała Podlaska

Codziennie wprowadzamy do sklepu nowe promocje i tworzymy niepowtarzalne oferty. Produkty, które oferujemy, znajdziesz nie tylko na stronie Mi-Home.pl, ale również w wielu Xiaomi Pointach rozmieszczonych po całej Polsce. Dzisiaj zapraszamy Cię na wycieczkę do Białej Podlaskiej, gdzie mieści się Xiaomi Point.

Poznaj Białą Xiaomi Pointową

Kiedyś zwaną Radziwiłłowską lub Książęcą, a dzisiaj Białą Podlaską, w której nie każdy budynek jest pomalowany na biało. To ciche i niewielkie miasto ma wiele do zaoferowania. Pośród licznych śladów historii znajduje się tu sklep z elektroniką, a w nim nasz Xiaomi Point.

Nie jedź po żarówkę, a do Xiaomi Pointu

Czy cel uświęca środki? Może tak właśnie jest, więc przy wykonywaniu obowiązków przejedź się w miejsce, które jest prawdziwie wyjątkowe. Zabierz rodzinę lub znajomych na spontaniczne zakupy – każdy powód jest dobry, aby spędzić miły czas z bliskimi! Może właśnie potrzebujesz nowej obudowy na telefon lub chcesz sprawić komuś Mi Banda. Mała wycieczka nie zajmie dużo czasu, a może poprawi Ci humor. Biała Podlaska to jedno z wielu miast, które warto zwiedzić, więc nawet jeśli nie jesteś stąd, zaglądnij do tego urokliwego miejsca! Obecny tu Xiaomi Point będzie świetnym miejscem docelowym, w którym zaopatrzysz się we wszelkie niezbędne gadżety.

Odbierz u nas zamówienie!

Zapewne uwielbiasz powiadomienia, że paczka dotarła i nienawidzisz widoku awizo. Aby zakupy dotarły do Ciebie jak najszybciej, zachęcamy do zamawiania produktów z odbiorem na miejscu. Punktów odbioru nam nie brakuje, więc nic Cię nie ominie. Nowy telefon lub inteligentny gadżet dotrze błyskawicznie!

Brzeska 172, 21-500 Biała Podlaska

To adres, który warto zapamiętać! Składając zamówienie z odbiorem osobistym, możesz mieć pewność, że jak najszybciej je zrealizujemy i dopilnujemy, aby dotarło pod wskazany adres. Zawsze warto sprawdzić, czy poszukiwanego przedmiotu nie ma już w Xiaomi Poincie. Wycieczka na pewno nie pójdzie na marne! W Xiaomi Poincie Biała Podlaska zawsze znajdziesz coś ciekawego!

Kiedy nas odwiedzić?

Od poniedziałku do piątku pracujemy od 8:00 do 18:00. W sobotę obowiązują inne godziny otwarcia, a zakupy zrobisz od 8:00 rano do 17:00. W niedzielę polecamy zakupy internetowe na Mi-Home.pl, które oczywiście możesz zamówić z odbiorem w sklepie stacjonarnym.

Odwiedź nas i zobacz produkty Xiaomi na własne oczy!

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.