Xiaomi Point Strzelce Krajeńskie

Xiaomi Point Strzelce Krajeńskie

To miejsce, które łączy w sobie średniowieczne miasto z nutą nowoczesności. Strzelce Krajeńskie pełne jest gotyckich zabytków, które przyciągają tu pasjonatów architektury i historii, a Xiaomi Point przyciąga każdego, kto potrzebuje coś bardziej... cyfrowego. Poznaj nasz sklep bliżej, zapraszamy!

Odpoczynek, muzyka i relaks

W Strzelcach Krajeńskich znaleźliśmy się z powodu Xiaomi Pointu. Nie możemy jednak pominąć kwestii miasta, w jakim nasz salon zadomowił się na dobre. Jest ono wyjątkowo ciekawe ze względu na ogrom atrakcji, jakie w nim znajdziesz. Oczywiście do ich najlepszego wykorzystania przydają się sprzęty Xiaomi, takie jak słuchawki, smartfony czy głośniki Bluetooth. Jeśli już je masz, możesz ruszyć na przygodę w kierunku jeziora Lipie lub na Miejski Szlak Historyczny!

A gdy słuchawek brak…

Wtedy dobrze jest odwołać lub przełożyć eskapadę nad jezioro. Warto najpierw skierować się na ul. Wyzwolenia 3, po niezbędny do drogi sprzęt. Pod podanym adresem jest zlokalizowany Xiaomi Point, w którym kupisz nie tylko słuchawki i smartfony. W asortymencie sklepu znajduje się również przydatny w podróży mini power bank z funkcją latarki i całe mnóstwo produktów, które mogą przydać się w trasie.

Smartfon świetny, lepszy czy totalnie niezawodny?

Z takimi wyborami mamy do czynienia każdego dnia. Decyzje te są trudne, ale mamy wprawę w doradztwie. Z naszą pomocą odkryjesz, co jest dla Ciebie najważniejsze i podejmiesz dzięki temu właściwe decyzje. Czasami wybór jest na tyle skomplikowany, że przydałoby się magiczne zaklęcie, które podpowie, że dana decyzja jest właściwa. Jednak codziennie tysiące takich decyzji obiera dobry kierunek. Może jakaś magiczna moc działa w Xiaomi Pointach...

Smartfony, baszty, czarownice…

W Strzelcach Krajeńskich nie tylko salon Xiaomi gości odrobinę magii. Po całym miasteczku rozstawione są figurki 8 czarownic. Możesz się na nie natknąć, kierując się do naszego salonu. Nawet Baszta Więzienna zwana była kiedyś Basztą Czarownic. W pewnych kręgach ta nazwa nadal obowiązuje. Kto wie, może jest w tym wszystkim ziarno prawdy?

Kieruj się po magię!

Po najnowsze smartfony serii POCO, Redmi i Mi oraz inne nowości kieruj się wprost do naszych progów. Wspomożemy Cię w wyborze. Wyzwolenia 3, 66-500 Strzelce Krajeńskie to adres, pod którym znajdziesz naszą ekipę, codziennie od 9:00 aż do soboty. W tygodniu pracujemy do 17:00, w sobotę do 13:00. Niedziela to jedyny dzień tygodnia, w który jest zamknięte.

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.