Wygodniejsze odkurzanie z Xiaomi

Wygodniejsze odkurzanie z Xiaomi

W ostatnim czasie do sprzedaży trafiła nowa seria odkurzaczy autonomicznych Xiaomi. Być może znasz już kilku przedstawicieli tego typu produktów. Jednak dziś, przygotowaliśmy dla Ciebie coś nowego! Zapraszamy na recenzję stacji dokującej do Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra. Dowiesz się, jak ułatwić sobie proces sprzątania jeszcze bardziej!

10 sekund i znika kurz…

Zasada działania Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra jest bardzo prosta. Wystarczy włączyć go manualnie lub za pomocą aplikacji Mi-Home/Xiaomi Home. Odkurzacz sprząta mieszkanie, wykorzystując do tego zapisaną w swojej pamięci mapę otoczenia. Zazwyczaj po oczyszczeniu licznych powierzchni, urządzenie wraca do swojej stacji, by przygotować się do kolejnego ataku. W międzyczasie pojemnik na zanieczyszczenia mógł zostać zapełniony. Wtedy do akcji wkraczasz Ty, odrywasz się od wykonywanej czynności i opróżniasz zbiornik na kurz. Dopiero wtedy, obydwoje (Ty i dzielny, samodzielny Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra) możecie wrócić do swoich obowiązków. W przypadku korzystania z Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra Auto-empty Station jest inaczej. Jak można się zresztą domyślić, stacja sama opróżni zbiornik Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra. Oznacza to jeszcze większą autonomię odkurzacza, czyli mniejszą ingerencję z Twojej strony. Gdy już myślisz, że łatwiej być nie może, okazuje się, że z Xiaomi jest to możliwe!

Tylko dla Ultra

Przed zakupem, zwróć uwagę na to, że stacja Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra Auto-empty Station, o której mowa, jest kompatybilna jedynie z Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra. Wyłącznie ten model odkurzacza jest w stanie korzystać z usług niezawodnej platformy dokująco-oczyszczająco-ładującej.

Jak to działa?

Spróbuj sobie wyobrazić czyszczenie metalowej rurki. Gdy chce się coś z niej “wykurzyć”, sprawdzoną metodą jest mocne dmuchnięcie w otwór, by to, co się w niej schowało, wypadło drugą stroną. Zasada działania Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra Auto-empty Station jest bardzo podobna. Z taką jednak różnicą, że powietrze przepływające przez maszynę, ma ciśnienie o mocy 16 500 Pa. Dlatego też opróżnienie zbiornika jest tak szybkie. Przy takiej sile podmuchu, 10 sekund to wystarczający czas na wyczyszczenie zbiornika robota sprzątającego. Konstrukcja produktu jest zaprojektowana w taki sposób, aby resztki brudu nie osadzały się w zakamarkach stacji, a pomaga w tym zastosowanie dwukanałowego systemu odprowadzania.

Wystarczy na długo

Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra Auto-empty Station pomieści aż 4 litry domowych zanieczyszczeń. Dopiero po zapełnieniu taką ilością kurzu, konieczna będzie interwencja z Twojej strony. Wystarczy, że wciśniesz przycisk, a pokrywa urządzenia uchyli się, ukazując worek na zanieczyszczenia. Jak widzisz, przy Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra nie potrzeba wiele wysiłku, aby zadbać o czysty dom lub mieszkanie. Przekonaj się o tym na własnej skórze, kupując ten produkt na Mi-Home.pl.

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi produktami Xiaomi, które trafiają do naszej oferty? Zapisz się do naszego newslettera i miej pewność, że nic Cię nie ominie!

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.