Ocena Mi Camera 2K (Magnetic Mount)

Ocena Mi Camera 2K (Magnetic Mount)

Chcąc zabezpieczyć swój dom, mieszkanie lub biuro, możesz sięgnąć po rozwiązania dostępne na Mi-Home.pl. Na naszej stronie znajdziesz co najmniej kilka opcji urządzeń Xiaomi, które powinny spełnić Twoje najwyższe oczekiwania. Przez ostatni miesiąc sami przetestowaliśmy kilka kamer i dzięki temu mamy jeszcze lepszy ogląd na zagadkę znikających z pokoju socjalnego ciastek czekoladowych. Czy chcesz dowiedzieć się więcej o naszych wrażeniach z użytkowania Mi Camera 2K (Magnetic Mount)? Jeśli odpowiedź na to pytanie jest twierdząca, zapraszamy do czytania!

Banalnie prosta instalacja

To od niej wszystko się zaczyna, wystarczy pobrać aplikację Mi Home/Xiaomi Home, podłączyć zakupioną kamerę do źródła zasilania i zeskanować obecny na opakowaniu urządzenia kod QR. Na koniec wybierz miejsce, w jakim znajdzie się Twoje nowe akcesorium i tam właśnie zamontuj kamerę. Po kilku prostych krokach będziesz się już w stanie cieszyć działaniem Xiaomi Mi Camera 2K (Magnetic Mount), zsynchronizowanej z aplikacją mobilną.

Liczne funkcje obecne na pokładzie

Po zamontowaniu kamery w dogodnym miejscu, możesz przejść do obserwacji. Dzięki zainstalowanej aplikacji Mi Home/Xiaomi Home, na Twoim smartfonie ukaże się obraz rejestrowany przez jedno lub więcej zamontowanych przez Ciebie urządzeń (do 3 maksymalnie). Ulepszony interfejs oprogramowania umożliwi oglądanie relacji ze wszystkich kamer jednocześnie. Będziesz w stanie nie tylko przyglądać się temu, co się dzieje, ale również nasłuchiwać wszelkich dźwięków, jakie towarzyszą danej sytuacji. Na dodatek, wbudowany w Mi Camera 2K (Magnetic Mount) mikrofon pozwoli na wykonywanie dwukierunkowych połączeń głosowych. Gdy ktoś zjawi się w pobliżu kamery, może się z Tobą skontaktować. Ulepszone i zmodernizowane głośniki sprawią, że dźwięk, jaki do Ciebie dotrze, będzie wyjątkowo wyraźny i pozbawiony zakłóceń.

Świetna jakość

Dzięki wbudowanemu oświetleniu na podczerwień 940nm, będziesz w stanie zobaczyć sytuacje rejestrowane przez kamery nawet w nocy. Ostry jak brzytwa obraz nie straci na jakości nawet podczas powiększania, a wyraźny zapis dźwięku da Ci pewność, że usłyszysz nawet najdrobniejszy szelest. Ten zestaw możliwości gwarantuje świetną jakość zapisów, co przekłada się na jeszcze większe poczucie bezpieczeństwa we własnym domu, mieszkaniu, czy biurze.

Kolejna porcja udogodnień

Pewność, że niczego nie przegapisz, pomoże Ci spokojnie zasnąć, a dodatkową zaletą produktu jest możliwość sterowania głosem za pomocą Amazon Alexa i Asystenta Google. Na dodatek Xiaomi Mi Camera 2K (Magnetic Mount) może dokonywać obrotu głowicy do 180 stopni, dzięki czemu zyskuje ogromny zakres widzenia. Wykrywanie ludzi z pomocą sztucznej inteligencji to gwarant tego, że nie otrzymasz zbędnych powiadomień w aplikacji. Dopiero gdy przed kamerą pojawi się niespodziewany gość, na Twoim smartfonie pojawi się alert.

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.