TV P1E - Nowe telewizory Xiaomi

TV P1E - Nowe telewizory Xiaomi

Każda generacja telewizorów Xiaomi wnosi coś nowego w zakresie wyświetlanego obrazu, oferowanej funkcjonalności, czy jakości wykonania. Seria TV P1E niczym kot obiera swoją ścieżkę, mając na celu wierne odwzorowanie jakości serii TV P1, oferując przy tym jeszcze bardziej atrakcyjną cenę. Czym tam naprawdę jest seria najnowszych telewizorów Xiaomi? Zapraszamy do lektury…

To, co najważniejsze

Technologia MEMC zadba o perfekcyjną płynność podczas każdego ujęcia. Nieważne, czy pochłonęła Cię niesłychanie szybka akcja ulubionego blockbustera, czy pałasz zamiłowaniem do wyścigów, obraz w Xiaomi TV P1E zawsze nadąży za wyświetlanym materiałem. Jak to działa? Technologia przewiduje w czasie rzeczywistym kolejne klatki emitowanego obrazu, gwarantując najlepszą jakość. Nie tylko płynność, ale i ostrość obrazu gra w TV P1E pierwsze skrzypce. Rozdzielczość 4K stała się standardem w dzisiejszych telewizorach i nie inaczej jest w tym modelu. Możesz liczyć na idealną jakość materiałów wyświetlanych w tej rozdzielczości oraz niezależnie od ulubionego gatunku filmowego.

Najnowsza łączność

Mnogość dostępnych złączy (w tym dwa HDMI) z pewnością zadowoli posiadaczy wszelakich konsol, komputerów i innych sprzętów. Możesz przełączać się między nimi w locie dzięki wygodnemu pilotowi Bluetooth 360°. Co w tym przypadku oznacza 360°? Że możesz bez problemu żonglować ulubionymi programami bez konieczności celowania pilotem w telewizor! A skoro już przy łączności bezprzewodowej jesteśmy… Xiaomi TV P1E wspiera nowoczesny standard Bluetooth 5.0, który gwarantuje maksymalną przepustowość i zerowe opóźnienia. TV P1E to także szybka łączność Wi-Fi 2.4GHz oraz 5GHz. Jeśli jednak nie do końca ufasz bezprzewodowym rozwiązaniom, najnowszy telewizor Xiaomi posiada także wbudowane klasyczne złącze Ethernet.

Kinowy dźwięk w domu

Niezależnie od wybranego gabarytu telewizora TV P1E, możesz liczyć na najwyższą jakość dźwięku. Głośniki stereo o mocy 2×8W w przypadku modelu 43” oraz 2×10W w modelu 55” to więcej, niż potrzebujesz do wypełnienia całego pomieszczenia głębokim i czystym dźwiękiem. Wsparcie dla technologii Dolby Audio™ oraz DTS-HD® potęguje wrażenie epickości każdego domowego seansu. Wybieraj spośród licznych predefiniowanych ustawień dźwięku i odnajdź ten, który zrobi na Tobie największe wrażenie. Do dyspozycji otrzymujesz tryb standardowy, filmowy, tryb gier czy wiadomości. Jeśli to wciąż za mało, możesz posiłkować się trybem indywidualnym, w którym ustawisz każdy aspekt dźwięku pod własne preferencje. Z Xiaomi TV P1E usłyszysz każdy dźwięk w pełnej krasie!

Nic, tylko czekać…

Wypatruj najnowszej serii telewizorów Xiaomi, zapisując się do naszego newslettera. A jeśli nie możesz się już doczekać kinowych wrażeń, kliknij baner powyżej i poznaj inne dostępne w naszym sklepie modele!

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.