Mi MIX Alpha - Przyszłość smartfonów

Mi MIX Alpha - Przyszłość smartfonów

Wyobraź sobie smartfon, który spełnia wszystkie Twoje wymagania. Smartfon będący jednocześnie synonimem potężnej mocy, ogromnej funkcjonalności, jak i topowej jakości wykonania. A teraz pomyśl o Xiaomi Mi MIX Alpha – urządzeniu, które wszystkie te cechy wynosi na jeszcze wyższy poziom. Pierwsze, co rzuca się w oczy to oczywiście nowoczesny ekran, rozciągający się na niemal pełną szerokość urządzenia. Jednak sam wygląd to nie wszystko, a w dzisiejszym artykule zajrzymy też do wnętrza tej futurystycznej bestii. Zaczynamy!

Rzuca się w oczy

Xiaomi Mi MIX Alpha czaruje swoim ekranem już od pierwszego wejrzenia. Okalający niemal całą obudowę wyświetlacz pełni nie tylko bajerancką, ale również praktyczną funkcję. Każdy cal Mi MIX Alpha został starannie zagospodarowany. Tył urządzenia może służyć do wyświetlania przydatnych informacji, takich jak komunikaty pogodowe, czy liczba kroków i tryby treningowe. Boczki smartfona posłużą jako kontroler głośności podczas odsłuchu ulubionych piosenek. Takie cudo technologii musi być oczywiście odpowiednio chronione. Szkło szafirowe to drugi w kolejności po diamencie najbardziej twardy materiał na świecie. Obudowa pokryta takim szkłem to gwarancja trwałości przez długie lata. W wizji przyszłości zaproponowanej przez Xiaomi to ostre powierzchnie obawiają się porysowania przez Mi MIX Alpha, nie na odwrót!

Optyka błyszczy

Mogłoby się wydawać, że trzy aparaty główne to niewiele jak na smartfon rodem z przyszłości, ale w tym szaleństwie jest metoda... Główne oczko w Mi MIX Alpha to matryca 108MP Samsung HMX, posiadająca horrendalnie wysoką rozdzielczość 12032 × 9024. To oznacza, że każde zdjęcie uchwycone tym aparatem będzie składać się z ponad 108 milionów pikseli! Tak niespotykana jakość pozwoli na drukowanie ogromnych plakatów ze zdjęć wykonanych z pomocą tej matrycy. Mi MIX Alpha do dyspozycji otrzymał również ultraszerokokątną matrycę 20MP SONY IMX350 oraz teleobiektyw Samsung S5K2L7 o rozdzielczości 12MP. Chwilka… A co z aparatem na froncie? Wystarczy, że obrócisz Mi MIX Alpha, a jego główny obiektyw stanie się aparatem do „samopstryków”! Otrzymasz wygodny podgląd na tylnej części smartfona oraz pewność, że każde selfie będzie miało doskonałą jakość.

Ta moc…

Kosmiczny wygląd i funkcjonalność zaliczona, tak więc pozostało nam omówić wydajność. Xiaomi Mi MIX Alpha został uzbrojony w potężny kombajn mocy, zdolny zasilić każdą aplikację bez żadnego wysiłku. To zasługa niebezpiecznego połączenia ultraszybkiego procesora Snapdragon™ 855+ wraz z 12GB pamięci RAM i 512GB wbudowanej pamięci w standardzie UFS3.0. Jeśli od lat poszukujesz definicji mobilnej wydajności, możesz zawiesić poszukiwania – Mi MIX Alpha jest właśnie tym. Jeżeli ktoś zastanawia się, czy na tak kosmicznym urządzeniu można jeszcze wykonywać połączenia, to spokojnie… Wspomniany wcześniej procesor został zaprojektowany z myślą o wsparciu dla najnowszej technologii sieci 5G.

Marzenie każdego fana technologii

Oczekiwanie aż takie technologiczne zjawisko trafi do sprzedaży, może być bolesne… Dlatego kliknij baner powyżej, aby przenieść się do aktualnej oferty i już teraz wyposażyć się w najlepszy smartfon Xiaomi. Pamiętaj również o zapisaniu się do naszego newslettera, z którego dowiesz się o najnowszych premierach i być może przeciekach kolejnych super futurystycznych technologii Xiaomi!

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.