Poznaj Xiaomi TV Stick 4K

Poznaj Xiaomi TV Stick 4K

Wyobraź sobie długo planowaną podróż do wymarzonego kraju. Intensywne zwiedzanie, doświadczanie kultury i smakowanie lokalnej kuchni. Po wyczerpującym dniu wracasz do hotelu, by wypocząć, a w telewizji zakodowane kanały mieszają się z tymi obcojęzycznymi, w których ciężej wyłapać sens niż w nowym tureckim tasiemcu, tak ukochanym przez każdą babcię. Wtedy przypominasz sobie, że w kieszeni razem z Tobą podróżuje Xiaomi TV Stick 4K… Podpinasz go, podkradasz hasło do Wi-Fi z hotelowego lobby i kontynuujesz seans ulubionego show w cudownej jakości 4K. Czy to nie brzmi pięknie?

Wystarczy podpiąć

Nic więcej nie potrzeba, by cieszyć się odtwarzaniem materiałów najwyższej jakości. Xiaomi TV Stick 4K łączy się przy pomocy interfejsu HDMI, zapewniając szeroką kompatybilność ze wszystkimi współczesnymi telewizorami. Nie musisz martwić się o przejściówki i podejrzanie wyglądające złącza. Podpinasz odtwarzacz multimedialny Xiaomi do telewizora oraz zasilacza dołączonego w zestawie i gotowe! Od teraz możesz cieszyć się fabrycznie zainstalowanymi aplikacjami streamingowymi takimi jak Netflix, Amazon Prime Video, czy YouTube. Oczywiście to tylko proponowany zestaw startowy, a bibliotekę apek możesz dowolnie uzupełniać dzięki rozbudowanemu systemowi operacyjnemu Android TV™ 11.

4K, które mieści się w dłoni

Czy podobnie do nas również zastanawiasz się, jak to możliwe, że taka technologia została zamknięta w kompaktowej formie o długości zaledwie 10.68 cm? Najwyraźniej, gdy technologia spotyka magię, dzieją się cuda i powstają takie perełki. „Przenośny” to słowo kluczowe, które każdego dnia towarzyszyło inżynierom Xiaomi przy produkcji najnowszego odtwarzacza multimedialnego. Szybki, czterordzeniowy procesor Cortex-A35 oraz 2GB pamięci RAM to wydajny zestaw zapewniający płynność od pierwszego uruchomienia. W efekcie przełączanie pomiędzy aplikacjami czy odtwarzanie filmów odbywa się błyskawicznie, bez irytujących przycięć animacji. Wyświetlany obraz pozostaje klarowny dzięki wsparciu dla technologii Dolby Vision®, która w połączeniu z rozdzielczością 4K maksymalizuje ilość detali na ekranie.

Smart pilocik

Wygoda, jaka towarzyszy korzystaniu z Xiaomi TV Stick 4K jest potęgowana dzięki funkcjonalnemu pilotowi 360°, którym nie musisz nawet celować w telewizor! To zasługa operacji na bezprzewodowym protokole Bluetooth 5.0, oferującym minimalne opóźnienia. Najnowszy odtwarzacz multimedialny Xiaomi oferuje także rozbudowaną łączność Wi-Fi 2.4GHz/5GHz gwarantującą płynne odtwarzanie materiałów w jakości 4K. Wygodne wyszukiwanie z wbudowanym Asystentem Google zaoszczędzi niejedną cenną chwilę. Wystarczy wypowiedzieć hasło „Ok Google”, a wymarzone treści będą na Twoje zawołanie!

Odrobina cierpliwości

Niestety na dostępność Xiaomi TV Stick 4K musimy jeszcze poczekać… Zapisz się do newslettera już teraz by nie przegapić premiery. Co, jeśli pragniesz zaznać tej przenośnej magii kina w tym momencie? Nic straconego! W naszym sklepie Mi-Home.pl możesz upolować Mi TV Stick, oferujący zbliżone możliwości i funkcjonalność. Odtwarzacz jest bardzo popularny, więc nie martw się, jeśli akurat chwilowo nie posiadamy go na stanie. Wpisz swój e-mail w polu „Powiadom, kiedy będzie dostępny”, a radosna nowina będzie na Ciebie czekać, jak tylko produkt znów się u nas pojawi.

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.