Nowy Rok, Nowe Mi

Nowy Rok, Nowe Mi

Nowy Rok to czas nadziei na zmiany i lepszy początek oraz pragnienia by wytrwać w swoich postanowieniach. Dobrze znane powiedzenie: Nowy rok - Nowy Ty, odnosi się w pewnym stopniu do każdego, ponieważ niezależnie od tego, kim jesteśmy, większość z nas stawia przed sobą cele mniejsze lub większe. Maksymę: Nowy Rok - Nowy Ty, lekko zmodyfikowaliśmy, by można ją było odnieść do naszego dzisiejszego tekstu. Będzie on opowiadać o premierach kilku ostatnich tygodni, które pomogą dobrze wprowadzić Cię w 2022 rok! Tak więc zapraszamy Cię na nowe Mi, czyli premierowe produkty Xiaomi ostatnich miesięcy. Przypomnij sobie najświeższe innowacje Xiaomi!

Czy pamiętasz tę premierę?

Każdy, kto wyczekiwał prezentacji nowego POCO M4 Pro 5G, zapewne pamięta, z jakim entuzjazmem poznawał kolejne cechy i funkcje smartfonu. Być może na myśl o ostatniej premierze w sercu robi Ci się cieplej i przypominasz sobie moment, w którym na kilka dni po złożeniu zamówienia, wymarzony telefon wreszcie trafił w Twoje ręce. Być może POCO M4 Pro 5G nie jest jeszcze Twój i zastanawiasz się dlaczego? My również nie potrafimy odpowiedzieć na to pytanie. Na szczęście masz jeszcze szansę! Najnowsza bestia POCO jest jeszcze dostępna na naszej stronie. Pamiętaj jedynie, że jest na nią spory popyt, dlatego nie warto odkładać tego zakupu na później…

Oddech nowości i świeżości

Aby zrealizować jakiekolwiek cele i plany trzeba mieć do tego zdrowie. Bo bez tego, jak powiadają „ani rusz”. Tak więc pomagamy zadbać o to, co ważne. W czasie zimy w szczególnym stopniu mierzymy się z narastającym w całym kraju smogiem. Gdy bujna parapetowa dżungla pełna skrzydłokwiatów nie radzi już sobie wystarczająco z pochłanianiem zanieczyszczeń, dla oczyszczenia atmosfery polecamy Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro. To nasz najnowszy oczyszczacz powietrza, który świetnie wpasuje się w każde wnętrze. Najlepiej sprawdzi się w mieszkaniach o metrażu od 35 do 60 m2.

Bez Wi-Fi ani rusz…

Gdy masz już wymarzony smartfon i świetne warunki do tego, by pracować z domu, odetchnij czystym powietrzem i zabierz się do realizacji wyznaczonych celów. Prawdopodobnie będzie Ci do tego potrzebna sieć Wi-Fi. Najlepiej, by była ona na tyle szybka, aby nic nie mogło stanąć jej na drodze. Jeśli chcesz zapewnić sobie możliwość działania z każdego miejsca swojego mieszkania i pozbawić go “martwych punktów” polecamy wykorzystanie sieci Mesh. Przecież tak wiele spraw można lub nawet trzeba załatwiać przez internet. Szybszy router lub w tym przypadku- zespół routerów, usprawni zdalną pracę gwarantując maksymalny zasięg. Ustaw jedną lub dwie wieże Xiaomi Mesh System AX3000 w różnych zakamarkach mieszkania, aby uzyskać równomierne pokrycie sygnałem na całej jego powierzchni.

“I zacznę chodzić na siłownię…”

Ostatni produkt, o którym postanowiliśmy dzisiaj wspomnieć, to opaska bezpośrednio związana z tematem noworocznych postanowień. Jak powszechnie wiadomo, liczne grono ludzi postanawia po świętach przejść na dietę, zacząć się ruszać, biegać i zadbać o kondycję. Chcąc bardziej się zmotywować, możesz zainwestować w najnowszy zegarek Redmi Smart Band Pro. Zapisuj tam swoje codzienne dokonania i postępy, a szanse na spełnienie założonych przez siebie celów wzrosną. Utrzymaj swoją motywację razem z Xiaomi!

Jak podoba Ci się taka wizja Nowego Roku? Czy wkroczysz w niego razem z naMi? Jeśli tak, dodatkowo zapraszamy do zapisu na nasz newsletter. Nie omiń żadnej z naszych wyjątkowych promocji.

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.