Wydajny i opłacalny - Redmi 9A

Wydajny i opłacalny - Redmi 9A

W dobrą stronę!

Dzięki rozwojowi technologii ludzie zyskują dostęp do świetnych produktów w naprawdę niskich cenach. Lata praktyki, testów i wprowadzania nowych rozwiązań zaowocowały dostępem do najlepszej jakości. Opracowane na przestrzeni lat materiały są tanie i wytrzymałe. Świetnym przykładem na to, jak daleko zaszliśmy w dziedzinie tworzenia tanich i świetnych rozwiązań, jest nasz smartfon Xiaomi Redmi 9A.

Przyjemny dotyk

Projektujemy tak, aby nasze smartfony koiły wszelkie zmysły, na jakie oddziałują. Nawet najtańsze modele powinny cieszyć oko swoją estetyką. Dzięki niewielkim gabarytom Redmi 9A w przyjemny sposób wpasowuje się w dłoń. Miłym wykończeniem jest delikatna tekstura wytłaczana na pleckach smartfonu. Faktura nie tylko poprawia doznania podczas trzymania telefonu, ale także zapobiega pozostawaniu odcisków palców. Telefon najzwyczajniej się nie brudzi, w przeciwieństwie do błyszczących modeli.

Przykuwa wzrok

Jak zostało wspomniane, faktura plecków smartfona, nie działa jedynie na zmysł dotyku – faliste wypustki cieszą również oko. Możesz podziwiać je w 3 wersjach kolorystycznych. Dwie wyjątkowe propozycje kolorystyczne: Peacock Green i Sky Blue przyciągają wzrok, a Granite Grey kusi swoją ponadczasowością. Mówiąc o zmyśle wzroku, czas przejść do tego, na co patrzymy przez wiele godzin w ciągu dnia. Pora na ekran! Ma on przekątną 6,53” o rozdzielczości HD+. Wbudowana funkcja ograniczenia światła niebieskiego pomaga w utrzymaniu Twojego naturalnego rytmu dobowego i mniej męczy oczy. W nocy Twój smartfon nie będzie Cię rozbudzał, więc zyskasz szansę na głęboki sen.

Nie zaginie po nim słuch!

Odbieraj i wykonuj telefony, a swoich bliskich usłyszysz głośno i wyraźnie. Nie natkniesz się na problemy z zasięgiem. Podepnij słuchawki do wejścia mini jack 3,5 mm i w pełni zanurz się w doświadczeniu muzycznym. Ciesz się ekstra jakością dźwięku podczas wielogodzinnych sesji muzycznych. Podczas nich możesz skorzystać również ze słuchawek bezprzewodowych Xiaomi.

Nocycepcja wyciszona

To zmysł odpowiadający za uczucie bólu. Nie uaktywni się podczas korzystania z Redmi 9A. Procesor MediaTek Helio G25 z pamięcią 2GB RAM współpracuje tak dobrze, że nie musisz obawiać się zacinania. Telefon działa sprawnie i nie wywołuje irytacji, bo świetnie się na nim pracuje.

Działa jeszcze dłużej…

Niż możesz się spodziewać! Xiaomi Redmi 9A został wyposażony w baterię o pojemności 5000 mAh. Na jak długo wystarcza jedno ładowanie? Wszystko zależy od tego, jak intensywnie korzystasz ze swojego smartfonu. W trybie czuwania Twój telefon wytrzyma aż 34 dni! Oglądanie filmów i seriali może trwać aż 19 godzin na jednym ładowaniu! Jeśli szukasz wytrzymałego smartfonu Xiaomi, wybierz Redmi 9A.

Zapraszamy na zakupy!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.