Dobra sylwetka z Mi-Home.pl

Dobra sylwetka z Mi-Home.pl

Myślisz, że w dobie pracy zdalnej, rozwoju technologii i ciągle wprowadzanych udogodnień smartfonowych zapomnieliśmy o znaczeniu regularnych ćwiczeń i zachowaniu zdrowej sylwetki? Nic bardziej mylnego! W tym artykule pochylimy się właśnie nad zdrowym trybem życia. Zobacz, jakie produkty pomogą Ci utrzymać dotychczasową formę lub powrócić do tej sprzed lat.

W podskokach

Spalić 400 kcal w niespełna 30 minut? Brzmi zbyt dobrze, by stało się to prawdą? A jednak! Tak znakomity wynik jesteś w stanie osiągnąć, skacząc na skakance, a wysokie spalanie kalorii to tylko jeden z powodów, dla którego warto rozważyć ten rodzaj aktywności. Dzięki regularnym treningom poprawisz swoją koordynację ruchową, zwiększysz gibkość mięśni i podniesiesz ogólny poziom sprawności fizycznej. Nie bez powodu skakanka to pewnego rodzaju atrybut bokserów, kickbokserów i samego Rocky’ego Balboa. Sprawdź, czy to rozwiązanie sprawdzi się również u Ciebie, zamawiając Move It Volt Smart Rope na Mi-Home.pl. Niewielki, czytelny wyświetlacz LCD umieszczony w uchwytach pomoże Ci uzyskać dokładne statystyki na temat każdej serii ćwiczeń.

Więcej udogodnień

Wyżej wymienione zalety to nie wszystko! Move It Volt Smart Rope daje Ci również dostęp do kursu wspomagającego i aplikacji rejestrującej dane z ćwiczeń. To prawie tak, jakby dostać opiekę trenera personalnego na wyłączność. Dla niektórych może się to okazać jeszcze lepszym rozwiązaniem. Wyobraź sobie, że skakanka zadba o to, aby podliczyć spalone kalorie i zapisać je w aplikacji, byś miał/a do nich stały dostęp. Który trener zrobi to za Ciebie, całkiem za darmo?

Trening w dobrym rytmie

Na początek przygody z fitnessem warto zaopatrzyć się w kilka niezawodnych przyborów. Oprócz wygodnych butów i bidonu na wodę, w szafce ze sportowym ekwipunkiem nie powinno zabraknąć ciężarków. Move It Beat Dumbbell 1kg (2-pack) wykorzystasz przy treningu mięśni rąk i ramion, a nawet pleców i klatki piersiowej. Oprócz podstawowej funkcji obciążników, hantle Move It Beat Dumbbell 1kg (2-pack) spełniają też inne, znacznie ciekawsze funkcje. Dzięki czujnikom ruchu są w stanie wykryć, czy poprawnie wykonujesz swoje ćwiczenia. Zmotywują słowami “perfect” oraz “good” i zwrócą Ci uwagę, jeśli technika wykonywania powtórzeń ulegnie pogorszeniu. Gdy usłyszysz “keep it up”, popraw swoją postawę. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z hantlami, sprawdź jeden z 10 przygotowanych treningów, do których dostęp otrzymasz wraz z zakupem Move It Beat Dumbbell 1kg (2-pack).

Ćwiczenia na wielkim ekranie

Czy wiesz, że Move It Beat Dumbbell 1kg (2-pack) mogą znacznie więcej? Dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth połączą się z każdym Smart TV. Wyświetl dowolne nagranie na dużym ekranie i ćwicz zgodnie z ułożonym przez profesjonalistów planem treningowym. Poczuj się jak ma sali fitness w zaciszu swojego mieszkania.

Nowe produkty, nowy Ty

Wprowadź zmiany w swojej codziennej aktywności już dziś, korzystając z naszych najnowszych rozwiązań. Zapraszamy na trening razem z naMi!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.