Promocyjne smartfony Xiaomi

Promocyjne smartfony Xiaomi

Razem z wszelkiego rodzaju nowościami, na Mi-Home.pl zawitało wiele promocyjnych ofert! Liczne modele Redmi w super niskich cenach powinny przypaść Ci do gustu, dlatego zapraszamy do czytania.

Wspaniały Redmi Note 10 5G

Im wyższa liczba przy nazwie produktu, tym bardziej zaawansowana jest generacja smartfonu, z którą masz do czynienia. Zaczniemy od Redmi Note 10 5G, którego moc może przyćmić niejednego konkurenta. Bateria o ogromnej pojemności 5000 mAh oznacza możliwość słuchania muzyki przez niemal 178 godzin. Przecież to aż kilka dni ciągłego odtwarzania ulubionych nut! Jednak nie samą muzyką żyje człowiek, dlatego również ekran tego zjawiskowego smartfonu został zaprojektowany tak, by można się w niego było wpatrywać godzinami… Nieskazitelny wyświetlacz FHD+ AdaptiveSync 90 Hz zapewni znakomitą porcję rozrywki, dbając o to, by każda sekunda oglądania sprawiała Ci maksimum frajdy. Z Redmi Note 10 5G jesteś w stanie stworzyć ogromną porcję wysokiej jakości materiałów zdjęciowych, jak i filmowych, uwieczniając tym samym swoje dokonania. Obiektyw główny 48 MP wraz z sensorem do makrofotografii dają Ci możliwość dokumentacji wszelkiego rodzaju scenerii. Czy masz ochotę na takie rozwiązanie? Jeśli tak, warto przemyśleć zakup właśnie teraz, gdy Redmi Note 10 5G 4/128GB jest przeceniony aż o 200 zł, a opcja z pamięcią 4/64GB o 100 zł.

Redmi 10

Pozostając przy temacie zjawiskowych zdjęć i świetnej wytrzymałości sprzętu, możemy przejść do kolejnej propozycji. Produkt o jakże skromnej nazwie Redmi 10 może podołać licznym próbom i wyzwaniom podobnie jak jego wyżej wspomniany kolega. Dodatkowo zachwyca ogromem możliwości fotograficznych poczwórnego aparatu 50 MP wspomaganego SI. Podobnie jak w przypadku Redmi Note 10 5G, na pokładzie Redmi 10 odnajdziesz ekran FHD+, który dopasuje współczynnik odświeżania do treści, jakie będziesz na nim wyświetlać dzięki funkcji AdaptiveSync i osiągnie wartość próbkowania do aż 90Hz. Oglądaj filmy i słuchaj muzyki bez obaw o wyczerpanie baterii, bo wytrzyma ona naprawdę długo… W razie niskiego poziomu energii w mig reanimujesz telefon za pomocą szybkiego ładowania 18W. To i wiele więcej czeka na Ciebie zamknięte w zgrabnym Redmi 10. Telefon jest tańszy o 100 zł, tylko do 3 lutego!

Redmi 9C

Liczysz na opłacalny zakup? Oto on! Redmi 9C NFC 3/64GB również znajduje się w naszej ofercie promocyjnej, dzięki czemu przy jego zakupie zaoszczędzisz 150 zł. Takie wydatki potrafią sprawić radość, szczególnie gdy za niewielką ceną 499 zł niosą szereg udogodnień. Za mniej niż 500 zł otrzymujesz smartfon z możliwością wykonywania płatności zbliżeniowych przy użyciu NFC, bezpiecznego odblokowywania smartfonu odciskiem palca i oglądania ulubionych widowisk sportowych, seriali i filmów na ekranie HD+ o przekątnej 6,53". Pragniesz czegoś więcej? Pamiętaj, że Redmi 9C NFC 3/64GB został “doprawiony” zestawem wyjątkowych “smaczków”. Przykładowo: w prosty i przyjemny sposób możesz tworzyć selfie z przyjaciółmi, unosząc dłoń do góry, wykonując gest “zgłaszania się” a automatycznie uruchomisz w ten sposób samowyzwalacz. Masz ochotę na jeszcze więcej? Szukaj kolejnych udogodnień Xiaomi, korzystając z licznych smartfonów dostępnych na naszej stronie!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.