Gdy jeden ekran to za mało

Gdy jeden ekran to za mało

Nadchodzi czas, w którym granica postępu i funkcjonalności zostanie po raz kolejny przekroczona. Czas, w którym próg wydajności smartfonów zostanie ustawiony na nowo i przez długi czas będzie wyznacznikiem mocy, jakiej oczekujemy od flagowych urządzeń. Z myślą o najbardziej wymagających Mi Fanach prezentujemy naszpikowany najnowszymi rozwiązaniami mobilny technologiczny cud. Przyszłość należy do Xiaomi – a zdefiniuje ją Mi 11 Ultra!

Wygoda dwóch ekranów

Niesamowity podwójny ekran w Xiaomi Mi 11 Ultra wprowadzi do Twojego życia nutkę futuryzmu, od której nie sposób się uwolnić. Nie jest to jednak bezcelowy zabieg, a niezwykle praktyczne rozwiązanie, pozwalające na wygodniejsze sprawdzanie powiadomień, czy odbieranie połączeń. Główny ekran AMOLED 6.81” posiada ogromną rozdzielczość WQHD+, przekładającą się na wyświetlanie ponad 4,6 miliona pikseli jednocześnie! Ekran DotDisplay w Mi 11 Ultra to także ultrapłynna częstotliwość odświeżania ekranu 120Hz wraz z rewolucyjną prędkością odświeżania dotyku 480Hz – precyzja na nieosiągalnym dotąd poziomie.

Wydajność na lata

Mi 11 Ultra wydobywa pełny potencjał potężnego procesora Snapdragon™ 888 wykonanego w najnowszej technologii 5nm. Ten układ od Qualcomm® może poszczycić się najwyższą wydajnością dostępną w smartfonach – to moc, której nie zabraknie nawet najbardziej wymagającym użytkownikom. 12GB RAM w specyfikacji budzi wrażenie i zachęca do intensywnego korzystania z wielu aplikacji jednocześnie. Tak niebotyczna ilość dostępnej pamięci RAM w tandemie z szybką wbudowaną pamięcią 256GB UFS 3.1 oznacza perfekcyjne działanie każdej gry oraz aplikacji, niezależnie od sytuacji.

Zjawiskowa fotografia

Pierwsze, co przykuwa uwagę po spojrzeniu na tył urządzenia to jego rozbudowana konfiguracja aparatów. Główna matryca o rozdzielczości 50MP jest w stanie uchwycić pełnię detali każdej scenerii, niezależnie od stopnia jej doświetlenia. Fotograficzne zdolności Xiaomi Mi 11 Ultra zostały docenione w respektowanym portalu technologicznym DXOMARK, pozwalając mu uplasować się na zaszczytnym pierwszym miejscu w rankingu najlepszych aparatów w smartfonach. Najnowszy flagowiec Xiaomi to także ultraszerokie ujęcia 128°, rewelacyjne wideo 8K oraz powodujący opad szczęki niesamowity zoom 120x. Poznaj smak futuryzmu fotografii i miej pewność, że zawsze masz przy sobie urządzenie, które nada się do tego zadania jak żadne inne.

Przyszłość w zasięgu Twojej dłoni

Xiaomi Mi 11 Ultra to melodia przyszłości, która właśnie stała się rzeczywistością. Niespotykane zabiegi stylistyczne ceramicznej powłoki plecków smartfona wraz z certyfikatem wodoszczelności IP68 oraz Corning® Gorilla® Glass Victus™ podkreślają uczucie Premium, które będzie towarzyszyć Ci wraz z każdą chwilą spędzoną z Xiaomi Mi 11 Ultra. Przełam standardy i popłyń wraz z nurtem mobilnej rewolucji!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.