Mi Watch Lite czy Mi Smart Band 6?

Mi Watch Lite czy Mi Smart Band 6?

Jaki zegarek lepiej do Ciebie pasuje? Owalna pastylka Mi Smart Band czy kwadratowy ekran Mi Watch Lite? Przekonajmy się, który czasomierz Xiaomi o ogromnych możliwościach skradnie Twoje serce i znajdzie miejsce na Twoim nadgarstku.

Xiaomi Mi Watch Lite

Na początek coś lekkiego, co pozwoli Ci zadbać o linię. Mi Watch Lite o wygodnym ekranie zyskuje przewagę nad Mi Smart Bandem, jeśli chodzi o powierzchnię użytkową ekranu. Mi Watch Lite pasuje do osób, które w codziennych wyzwaniach potrzebują trzymać rękę na pulsie. Nawet podczas spotkań, gdy telefon nie może Cię rozpraszać, masz kontrolę nad tym, co się dzieje. Widzisz wszystkie powiadomienia i możesz na bieżąco reagować na zmiany. Jedno spojrzenie na ekran Mi Watch Lite i wiesz, jaki będzie Twój kolejny ruch. Zdobywaj informacje najszybciej i reaguj z prędkością mistrza olimpijskiego.

W poszukiwaniu drogi i GPS

Potrzebujesz GPS-a w swoim zegarku? Skieruj więc swoją uwagę ku Mi Watch Lite. Znajdziesz w nim nie tylko GPS, ale również GLONASS. To system, który zbiera dokładniejsze pomiary na szerokościach okołobiegunowych. Z Xiaomi Mi Watch Lite odnajdziesz się nawet na końcu świata.

Serce bije mocniej

Monitorowanie pracy serca to przydatna funkcja nie tylko dla osób o podwyższonym ryzyku zawału, cierpiących na nadciśnienie, chorych na arytmie bądź inne schorzenia. Nawet będąc w pełni zdrowym, dobrze jest trzymać zegarek na pulsie. Jeśli chcesz zapewnić komuś łatwy sposób na zadbanie o zdrowie, idealnym rozwiązaniem będzie zarówno Mi Watch Lite, jak i Mi Smart Band 6. Smart Band posiada tu jednak pewną przewagę, bo dodatkowo sprawdza on poziom saturacji, czyli mierzy poziom tlenu we krwi.

Gdy potrzebujesz czegoś mniejszego

Być może większy ekran nie jest stworzony dla Ciebie i bliska jest Ci zasada, że im sprzęt jest zgrabniejszy, tym lepiej. W takim wypadku zdecyduj się na Mi Smart Band 6. Mniejszy ekran to mniejsze zużycie mocy, więc limit wytrzymałości baterii zostaje wydłużony do 14 dób. Względem Mi Watch Lite to aż 5 dni wytrzymałości więcej.

Baseny i wczasy nad jeziorem

Treningi na basenie mogą spokojnie zostać uwzględnione w Twoim codziennym raporcie aktywności fizycznej. Obydwa inteligentne zegarki Xiaomi są wodoodporne, posiadają wytrzymałość 5ATM, więc mogą być noszone podczas pływania. Dodatkowo Mi Watch Lite ma 11 predefiniowanych trybów fitness. Mi Smart Band ma ich 30, z których aż 6 wykrywa automatycznie.

Wygoda ładowania

Mi Smart Band 6 i Mi Watch Lite podładujesz bez ściągania gumowych opasek. To większa wygoda i oszczędność czasu. Nie musisz więcej wyciągać zegarka z paska. Wyjątkową sytuacją może być zmiana koloru paska, a tych u nas dostatek. Obydwa modele mają szeroki wybór kolorów bransolet, które również znajdziesz w naszym sklepie. Z pewnością dobierzesz odcień stworzony dla Ciebie.

Czy już wiesz, który zegarek bardziej do Ciebie przemawia? Daj nam znać, wybierając właściwy dla siebie. Zapraszamy na zakupy!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.