Jaką serię telewizorów Xiaomi wybrać?

Jaką serię telewizorów Xiaomi wybrać?

Mało kto wyobraża sobie leniwe wieczory pozbawione dobrego kina, przepełnionego klimatem i emocjami, które zostają z nami jeszcze na długo po ukończonym seansie. Dobry telewizor nie tylko pozwoli wiernie oddać wizję artystyczną i kunszt twórcy oglądanego dzieła, ale też pozwoli Ci całkowicie się w nim zatracić. Dzięki temu każdy film będzie tym wyjątkowym, a każda scena nabierze mocy, pozwalając Ci na całkowite wsiąknięcie w wirtualny świat przedstawiony. W dzisiejszym artykule przedstawiamy serie telewizorów Xiaomi, które sprostają powyższym kryteriom i zostaną Twoim multimedialnym centrum dowodzenia. Zapraszamy do lektury!

Xiaomi Mi LED TV

Zaczynamy od serii Mi LED TV, która jest wyjątkowa z wielu względów. Po pierwsze, została podzielona na modele Mi LED TV 4A oraz Mi LED TV 4S. Pierwszy wariant jest dostępny jedynie w rozmiarze 32”. Ten inteligentny telewizor Xiaomi posiada wbudowane funkcje Smart, pozwalające w wygodny sposób wyświetlać treści na takich serwisach streamingowych jak Netflix, Amazon Prime, czy YouTube. Od teraz ulubione seriale i filmy będą zawsze na wyciągnięcie pilota! Z Mi LED TV 4S otrzymujesz większy wybór wielkości matryc, bo aż trzy. Zdecyduj się na rozmiar 43”, 55” lub największy 65” i doświadcz pełnej rozdzielczości 4K oraz nasyconych kolorów wypełniających każdy cal telewizora!

Xiaomi Mi TV P1

Najnowsza seria telewizorów Xiaomi, w której znajdziesz takie rozmiary matryc jak 32”, 43”, 50” oraz 55”. Każdy znajdzie coś dla siebie, a niezależnie od wybranej wielkości możesz liczyć na maksymalną jakość wyświetlanego obrazu w bezkonkurencyjnej cenie. Tak jak w przypadku Mi LED TV 4A, model Mi TV P1 32" posiada rozdzielczość 1366 × 768 px, zapewniającą odpowiedni poziom detali dla matrycy tej wielkości. Każdy większy przedstawiciel rodziny Mi TV P1 został uzbrojony w matrycę 4K 3840 × 2160 px. Możesz w nich spodziewać się także wsparcia dla HDR10 i HDR10+ w zależności od modelu oraz najlepszą możliwą jakość dźwięku dzięki obsłudze formatów Dolby, oraz DTS-HD. Postaw na Mi TV P1 i ciesz się nieograniczonymi wrażeniami audiowizualnymi każdego dnia!

Xiaomi Mi TV Q1

Na koniec prawdziwa petarda… Ta seria posiada tylko jeden wariant wielkości, ale cóż to jest za wielkość! Ten 75-calowy kolos aż prosi się, żeby dumnie stanąć w centrum Twojego salonu, tworząc niesamowicie filmową atmosferę. Posiadając Mi TV Q1 75” możesz liczyć na niesamowitą rozdzielczość 4K (3840 × 2160 px), ultrapłynne odświeżanie 120Hz, wsparcie dla formatu HDR10+ i wiele więcej! Wszystko to dzięki zastosowaniu zaawansowanej matrycy QLED, pozwalającej na wyświetlanie przepięknych wizualnie treści. Xiaomi Mi TV Q1 75” to także bogate możliwości połączeń, wsparcie dla dwuzakresowej sieci Wi-Fi (2.4G / 5G) oraz Bluetooth 5.0. Wspominaliśmy o płynnym i nowoczesnym systemie Android TV 10? Wyposaż swój salon w Mi TV Q1 75” i poznaj definicję kinowych wrażeń według Xiaomi.

Wystarczy tylko wybrać

Masz już swój typ idealnego telewizora Xiaomi, który będzie Ci towarzyszył podczas niezliczonych i niezapomnianych seansów kinowych w domowym zaciszu? Mamy nadzieję, że po zapoznaniu się z dzisiejszym artykułem odpowiedź na to pytanie będzie twierdząca… Kliknij i dokonaj wyboru, który raz na zawsze odmieni Twoje filmowe wrażenia!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.