Życzymy wesołych świąt!

Życzymy wesołych świąt!

Już za niedługo w pełni oczekiwań zasiądziemy ze swoimi bliskimi do wigilijnego stołu. To czas, w którym będziemy mogli spotkać się z rodziną i podyskutować o ważnych sprawach. Z tej właśnie okazji, pragniemy złożyć wszystkim Wam najlepsze świąteczne życzenia. Niech pod choinką zjawią się same wymarzone prezenty, a atmosfera przepełni się magią i zapachem korzennych przypraw. Oby kolędy wybrzmiewały głośno i radośnie, a rodzinne kłótnie odeszły w zapomnienie.

Życzymy aby nikt nie utknął w korku i aby barszcz nie był przesolony. By kutie były wyjątkowo smaczne, a karp w śmietanie smakował jak za dawnych lat. Niech nic się nie przypali, nic nie rozbije, wszystko pójdzie zgodnie z planem. Nawet jeśli to, co zamierzone wyjdzie na opak, postarajmy się aby nikt w te święta nie był po prostu sam. Niech ten rodzinny czas będzie przepełniony ciepłem i miłością. Właśnie tego pragniemy Wam wszystkim życzyć.

Dziękujemy za pełen niespodzianek i sukcesów rok. Jesteśmy wdzięczni za ten czas, który, mimo iż nie zawsze był dla każdego łatwy, wspólnie stawał się przyjemniejszy. Cieszymy się, że możemy sprawiać radość, zapewniając Tobie i Twoim bliskim upragnione produkty. Mamy nadzieję, że niejeden z naszych sprzętów pomógł w przygotowaniach do tegorocznego świętowania, a nasze rozwiązania uszczęśliwią kogoś podczas wigilijnego odpakowywania prezentów. Jeśli tak, to czujemy, że spełniliśmy swoją świąteczną misję i jedyne, co pozostało do dodania to: Wesołych świąt! - ekipa Mi-Home.pl

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.