Zapowiedź Redmi 10C

Zapowiedź Redmi 10C

Dwustronne piękno

Czy zdjęcia robione przednią kamerą są dla Ciebie tak samo ważne, jak te robione aparatem głównym? Odpowiadając na to pytanie twierdząco, ucieszysz się na wieść, że Redmi 10C ma wyjątkową, bo niezwykle rzadko spotykaną cechę… Otóż zarówno przednia, jak i tylna kamera smartfonu mają znakomitą rozdzielczość! Super, prawda? Twoja twarz zasługuje na najlepsze. Złap nowe Xiaomi w dłoń i załóż własny kanał lub konto na YouTube, TikToku, czy Instagramie, albo po prostu ciesz się najlepszej jakości rozmowami wideo z bliskimi. Poznaj wyrafinowaną klarowność obrazu rejestrowaną przez obiektyw główny 50MP oraz przedni o rozdzielczości 5MP.

Prywatność zabezpieczona na dwa spusty

Aby odblokować Redmi 10C w szybki i pewny sposób, przyłóż palec do czytnika linii papilarnych, znajdującego się na przycisku po prawej stronie. Tym samym uzyskasz pewność, że nikt prócz Ciebie nie dostanie się do najważniejszych danych i prywatnych rozmów. Jeśli chcesz, wybierz opcję odblokowywania smartfona przy pomocy funkcji rozpoznawania twarzy. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji, która bez najmniejszego problemu zweryfikuje, czy telefon nie wpadł w niepowołane ręce.

My się nie rozdrabniamy!

Dosyć rozdzielania zamówienia między kilka pudełek. Z Xiaomi zawsze otrzymasz telefon w zestawie z niezbędnym adapterem i okablowaniem. W tym przypadku jest to kabel USB typu C do błyskawicznego ładowania 18W. Bateria o pojemności 5000mAh szybko wypełni się mocą, pozwalając Ci przez długi czas cieszyć się najlepszym dźwiękiem płynącym z głośniejszego o 40% (w stosunku do poprzedniej generacji) układu audio. Oglądaj seriale, filmy i widowiska sportowe na dużym 6.71" ekranie, zabezpieczonym szkłem Corning® Gorilla® o wysokiej wytrzymałości na wstrząsy, upadki i zarysowania.

Działaj na najlepszym

A w serduszku Redmi 10C Snapdragon® gra… I to nie byle jaki, bo mowa o energooszczędnym układzie Snapdragon® 680 6nm. Takie wyposażenie daje Ci szybszą reakcję na dotyk, krótszy czas oczekiwania na przetwarzanie danych i większą płynność działań. W połączeniu z resztą zalet charakteryzujących Redmi 10C nie ma się nad czym zastanawiać. Pozostało jedynie wybrać odpowiedni dla siebie kolor: Mint Green dla wielbicieli lodów miętowych (bez czekolady), Ocean Blue dla miłośników łagodnego błękitu i ołówkową szarość okraszoną wdzięczną i jakże trafną, nazwą Graphite Gray. Trzy równie zachwycające opcje być może niedługo pojawią się na naszej stronie pod zakładką “smartfony”.

Czy zaczekasz na to razem z naMi? Zapisz się do newslettera, aby nie ominąć żadnego ważnego wydarzenia ani nadchodzącej premiery!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.