Xiaomi Point w Złotowie

Xiaomi Point w Złotowie

W mieście Złotów można natknąć się na różnorodne sklepiki i przedsiębiorstwa. Jednym z nich, jest Xiaomi Point, w którym odnajdziesz wszelkie sprzęty elektroniczne codziennego użytku. W tym miejscu będą na Ciebie czekać najróżniejsze gadżety i pełni zapału doradcy, gotowi do pomocy.

Gdzie zapytać o najnowszy model?

Wspomniany Xiaomi Point Złotów stanowi nie tylko centrum sprzedaży i informacji o produktach Xiaomi, to również centrum odbioru zamówień z Mi-Home.pl. To tu możesz o wszystko zapytać i sprawdzić na własnej skórze jak wybrany smartfon leży Ci w dłoni. Do tego punktu wyślemy Twoją przesyłkę, jeśli wybierzesz tę opcję. Tu udzielimy Ci porad, pomocy i wszelkich zaleceń dotyczących konserwacji sprzętu. Gdzie się kierować po te cenne informacje?

Grochowskiego 11, 77-400 Złotów

Xiaomi Point Złotów leży pomiędzy Jeziorem Miejskim a Jeziorem Baba. W drodze z jednej plaży na kolejną można zahaczyć o sklep z elektroniką Xiaomi w poszukiwaniu lepszego głośnika lub po robot sprzątający, który wymiecie z mieszkania pozostałości po plażingu, tj. piasek i drobne kamyczki. Do wyboru masz całe grono odkurzaczy, od najmniejszego Mi Vacuum Cleaner Mini przez pełnowymiarowe ręczne takie jak Mi Handheld Vacuum Cleaner G10, po zupełnie zautomatyzowane: Mi Robot Vacuum-Mop Pro, Mi Robot Vacuum-Mop i Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Essential.

U nas wymienisz telefon na lepszy!

Widoczny na zdjęciu Redmi Note 9 Pro zdecydowanie nie jest jedynym smartfonem w naszym asortymencie. Dysponujemy szeregiem ofert, na każdą kieszeń. Powiedz nam, czego potrzebujesz, a dobierzemy Ci idealny smartfon. Kochasz fotografię i od smartfonu wymagasz najlepszego możliwego wsparcia tej pasji? Z samej rodziny POCO uda się już wyłonić kilku kandydatów: POCO X3 Pro, POCO F2 Pro lub POCO F3 5G, na pewno zaspokoją twoje wymagania. Lista jest znacznie dłuższa, dodajmy na przykład Mi 11 Ultra, którego możliwości powalają na kolana. Zamiast czytać, sprawdź te telefony w praktyce, odwiedź nas i samodzielnie wykonaj kilka fotografii!

Odwiedź Xiaomi Point Złotów i przekonaj się, że znajdziesz tu też coś dla siebie.

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.