Xiaomi Point Środa Wielkopolska

Xiaomi Point Środa Wielkopolska

Polska potrafi zaskakiwać, a dowodem na miłe zaskoczenia są miasta takie jak Środa Wielkopolska. Nie każdy o nim słyszał i na pewno nie każdy to miejsce odwiedził. Pora na to, by udowodnić, że warto to zrobić. Znamy je, ponieważ mamy tu swój salon Xiaomi Point, za sprawą którego każdego dnia możemy podziwiać uroki i odkrywać zakamarki tej miejscowości. Do tego też zachęcamy i Ciebie. Tylko spójrz, co Środa Wielkopolska ma do zaoferowania.

Zaciszny rynek, zaufany sklep

W słoneczny dzień warto zobaczyć gotycką Kolegiatę, przejść się uliczkami miasta i wybrać się na rynek Środy Wielkopolskiej. W centrum nie ma zbyt wielu drzew, więc schronienia przed ostrym światłem warto poszukać gdzie indziej. Na szczęście wystarczy udać się w dwuminutową trasę wprost do Xiaomi Pointu, w którym zawsze panuje przednia atmosfera.

Co jest w salonie?

Jak zwykle możemy pochwalić się szerokim asortymentem i pięknymi zdjęciami z wnętrza salonu. To, co widzisz to jedynie ułamek całości, czyli naszego Xiaomi Pointu. Liczne modele smartfonów Xiaomi pięknie prezentują się na wystawie, czekając na to, by ułatwić Ci codzienne czynności.

Smartfon to nie wszystko

Telefony to jedynie początek! Słuchawki, głośniki, odkurzacze i telewizory również czekają w naszym salonie. Podpytaj o nie naszą załogę. Wiemy, że doradzą Ci najlepiej. Jeśli wolisz odpowiedzi odnaleźć samodzielnie, przeszukaj naszą stronę Mi-Home.pl i przeczytaj dokładne opisy każdego z produktów. Możesz również sprawdzić, czy w zakładce aktualności nie znajduje się przypadkiem artykuł o przedmiocie, który Cię interesuje. W razie dalszych pytań podbij do Xiaomi Pointu.

Sejmikowa 3, 63-000 Środa Wielkopolska

Dokładny adres, podany powyżej to miejsce, do którego warto się kierować z wielu względów. Na zakupy, oglądanie i podpytywanie polecamy właśnie siebie! Tutaj znajdziesz kompetentny zespół, najlepszy sprzęt i dużo życzliwości. Jeśli chcesz, możesz zamówić dowolny sprzęt z naszej strony i odebrać go w naszym salonie. Ominiesz w ten sposób koszty przesyłki. Swój nowy gadżet odbierzesz szybko i bez strachu, że Cię ominie wizyta kuriera.

To kiedy wpadasz na Sejmikową 6 w pięknej Środzie Wielkopolskiej?

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.