Xiaomi Point Łowicz

Xiaomi Point Łowicz

Przyszło nam odwiedzić prawdziwie wyjątkowe miasto. Jedno z niewielu miejsc w Polsce, w których tradycja ludowa jest nadal tak żywo kultywowana. Już 10-minutowy spacer po okolicach tutejszego rynku, pozwoli Ci dostrzec charakterystyczne dla tego regionu barwy i wzory wycinanek łowickich. Wystarczy tak niewiele by poczuć prawdziwie wyjątkowy klimat. Zapowiada się na to, że podczas dzisiejszej wizyty nie będzie ani szaro, ani nudno!

Zacznijmy od początku!

Wycieczkę rozpoczynamy w ścisłym centrum Łowicza, znajdując się na Starym Rynku. Jako że jest środek tygodnia, plac widać w pełnej okazałości, (w weekendy to miejsce zamienia się w parking przykościelny). Nie tracąc ani chwili, okrążamy to miejsce i kierujemy się na drugą stronę ulicy. Chyba już łatwo się domyślić, dokąd zmierzamy...

Xiaomi Point Łowicz

Wystarczy przejść przez ulicę, by prosto ze Starego Rynku Łowickiego znaleźć się w jednym z Xiaomi Pointów. Na tutejszych półkach czekają smartfony równie kolorowe, co Łowickie wycinanki. Najnowsze modele: Xiaomi 11T, Xiaomi 11T Lite Pro i Xiaomi 11 Lite 5G NE mają tak liczne wersje kolorystyczne, że każdy znajdzie tu coś, co wpadnie mu w oko. Przedstawiciele pozostałych serii smartfonów prezentują się równie dobrze, czekając na wystawie, aż je wybierzesz.

Tylko się nie pomyl!

Kierując się do Xiaomi Point Łowicz, pamiętaj, aby wyruszyć z właściwego rynku. Łowicz posiada ich aż dwa, a Xiaomi Point znajduje się przy tym o standardowym kształcie. Wyszukaj adres: 3 Maja 8A, 99-400 Łowicz, a na pewno dotrzesz do celu. Nie błądź zbyt długo, aby wybrane sprzęty nie zostały wykupione przez licznych Mi Fanów! Po udanych zakupach polecamy przejść się na Trójkątny Rynek w Łowiczu. W Europie istnieją jedynie trzy rynki o tak nietypowym kształcie, więc nawet krótka wizyta może być wyjątkowym doznaniem.

Może przyda Ci się coś nowego?

W Xiaomi Poincie znajdziesz mnóstwo produktów, które mogą przynieść Ci radość. Spraw przyjemność sobie lub bliskim i zawitaj do naszego sklepu stacjonarnego w poszukiwaniu ciekawych gadżetów. Opaski Mi Smart Band kolejnych generacji, czy inteligentne zegarki jak Mi Watch Lite czy Xiaomi Mi Watch, to jedynie ułamek tego, co możemy Ci zaoferować. Przyjdź i się przekonaj!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.