Niesamowity Mi TV Q1

Niesamowity Mi TV Q1

Sprawdź, jakie doskonałe wrażenia czekają na Ciebie razem z Xiaomi Mi TV Q1 75”! Możesz zwiedzić cały świat, nie wychodząc z domu. Niepowtarzalna jakość obrazu przeniesie Cię w najdalsze zakątki galaktyki… Teleportacja stała się rzeczywistością, przekonaj się na własne oczy!

Perfekcyjny kontrast

W konstrukcji Mi TV Q1 75” umieściliśmy diody LED regulujące jasność ekranu tak, by podbić kontrast wyświetlanego obrazu. Każdy film zobaczysz wyraźniej, lepiej i w bardziej żywych kolorach. Współczynnik kontrastu 10000:1 umożliwi oglądanie najdrobniejszych szczegółów, a to wszystko w rozdzielczości 4K UHD!

Znaczenie Q

Ta jedna mała litera oznacza wielki skok jakości. W Mi TV Q1 75” zastosowaliśmy wyświetlacz nowej generacji QLED. Litera Q pochodzi od nazwy Quantum Dots, materiału, który pozwolił nam na uzyskanie szerszej gamy kolorów. Dzięki tej technologii obraz staje się jaśniejszy, bardziej żywy, a kolory jeszcze bardziej realne. Z tym telewizorem niemal dotkniesz rzeczywistości i przeniesiesz się w wymarzone przez siebie miejsce. W połączeniu z niezwykle wysoką częstotliwością odświeżania 120 Hz technologii MEMC, wieczorne oglądanie seriali stanie się prawdziwym widowiskiem!

Potężne brzmienie

Seans filmowy to nie tylko obraz. Usłysz akcję lepiej i dosadniej z Mi TV Q1 75”. Twoje pomieszczenie wypełni się zarówno delikatnymi, wysokimi tonami, jak i głębokimi basami. Głośniki o łącznej mocy 30W zapewnią kinowe doświadczenie, a obsługa Dolby Audio i DTS-HD zapewni najlepszą jakość dźwięku.

Pełna integracja

Funkcja Smart home control hub pozwoli na łatwe zintegrowanie urządzeń domowych, aby jeszcze lepiej wykorzystać potencjał Twojego sprzętu. Stworzenie idealnej atmosfery jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Po prostu usiądź przed telewizorem i za pomocą pilota przyciemnij światła, włącz klimatyzator i rozkoszuj się filmem. Telewizor wspiera Asystent Google sterowany głosem.

Czas zatopić się w zupełnie nowym doświadczeniu wizualnym. Odkrywaj niezliczone światy i historie w najlepszej dostępnej na rynku jakości. Rozkoszuj się możliwościami Xiaomi Mi TV Q1 75”!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.