Nasz pupil - Xiaomi Cyberdog

Nasz pupil - Xiaomi Cyberdog

Dziesięć dni temu mieliśmy przyjemność gościć w naszym salonie firmowego zwierzaka. Jak widać po zamieszczonym wyżej zdjęciu, nie był to typowy futrzak… Cyberdog Xiaomi mimo, że wygląda jakby urwał się z filmu science fiction, jest zupełnie niegroźny! Wie o tym każdy, kto zawitał do Xiaomi Store Westfield Arkadia w dniu 11 marca. Nasz puszek, nazywany też Xiazorem jest bardzo przyjaznym robotem, który zwiastuje ogromny postęp technologii i futurystyczny charakter jutra. By dowiedzieć się o nim trochę więcej, zapraszamy do dalszego czytania.

Najlepszy przyjaciel Xiaomi — czyli Cyberdog Xiaomi, który, mimo że nie ma mięciutkiego futerka, jest całkiem przyjemnym zwierzaczkiem. Można go było spotkać w Xiaomi Store Westfield Arkadia, gdzie przybył z dalekiego wschodu. Wszyscy zainteresowani mogli podejść i przywitać się z robotem o czterech łapach.

Pełna mobilność

Zrób backflip! Już się robi, bo dla Cyberdoga nie ma rzeczy niemożliwych… Zestaw wprowadzonych opcji mobilnych przewyższa gibkością prawdziwego zwierzaka. Xiaomi Cyberdog poda łapę bez smaczka na zachętę! Dodatkowo może ścigać się z Tobą na torze wyścigowym, jednak uważaj, może rozpędzić się nawet do 12km/h! Bieganie, turlanie i rozciąganie to dla niego pestka. Wyposażony w najróżniejsze czujniki Xiaomi Cyberdog ominie wszelkie przeszkody, nie taranując po drodze umeblowanego mieszkania.

Bieg ku nowoczesności

Swojego nowego najlepszego technologicznego przyjaciela możesz zawołać w tradycyjny analogowy sposób lub wybrać nieco bardziej nikczemną metodę. Jako że Xiaomi Cyberdog nie jest prawdziwym zwierzęciem, możesz kontrolować go, za pomocą pada lub aplikacji na telefon. Mechaniczny Azor staje się w ten sposób trochę bardziej podrasowanym samochodem sterowanym.

To nie koniec możliwości

Cyberdog Xiaomi został obudowany na platformie open-source, dzięki czemu programistki i programiści z całego świata mogą nadbudować kod, jeszcze bardziej rozwijając możliwości Xiaopupila. To trochę tak, jakby nauczyć szczeniaczka kolejnych sztuczek. Czyż nie jest to ekscytujące?

Ile za taką przyjemność?

W przeliczeniu rasowego Xiaopsiaka można byłoby zdobyć za około 7500 zł. Czy gdyby byłoby to możliwe, zdecydował lub zdecydowałabyś się na taki zakup na Mi-Home.pl?

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.