Najlepszy smartfon Xiaomi do zdjęć to...

Najlepszy smartfon Xiaomi do zdjęć to...

Fotografia jest Twoją wielką pasją, ale przemieszczanie się z kilku kilogramowym sprzętem zaczyna coraz bardziej dawać się we znaki? Mamy na to sposób! Smartfony Xiaomi poza niewielką wagą, doskonałą wydajnością czy stylowym designem, cechują się także doskonałymi zdolnościami fotograficznymi, tym samym dotrzymując kroku dzisiejszym lustrzankom i bezlusterkowcom. Rozdzielczość na poziomie 50MP (a nawet 108MP), mnogość trybów fotograficznych i różnorodność obiektywów już dawno stały się normą na pokładzie naszych telefonów, które udowodniły, że do stworzenia fantastycznej jakości zdjęć nadają się znakomicie. Chcesz poznać najlepsze smartfony do zdjęć od Xiaomi? Czytaj dalej i poznaj nasze niekwestionowane TOP 3 w tej dziedzinie!

Redmi Note 11 Pro

To najnowszy i zarazem najbardziej budżetowy smartfon w tym zestawieniu. Niższa cena Redmi Note 11 Pro jednak w żadnym stopniu nie przekłada się na gorszą jakość zdjęć. Jest wręcz przeciwnie, co doskonale potwierdzają parametry zastosowanych obiektywów. Aparat główny o rozdzielczości 108MP nie jest w stanie przeoczyć nawet najdrobniejszego szczegółu. Przy jego udziale jesteś w stanie uchwycić najpiękniejsze scenerie w nawet najbardziej niesprzyjającym świetle. To możliwe dzięki aż trzem zaawansowanym technologiom (podwójne natywne ISO, technologia łączenia 9w1, duży rozmiar sensora 1/1,52"), dbającym o to, aby każdy kadr był absolutnie perfekcyjny. Jednak nie jednym szkłem Redmi Note 11 Pro stoi! Poza aparatem głównym wyposażono go w dwa dodatkowe obiektywy (ultraszerokokątny, makro), z którymi możliwe jest wykonanie całego spektrum nietuzinkowych ujęć, począwszy od panoramy, a na mikroskopijnych cudach skończywszy.

Xiaomi 11T

Nie mogło tu zabraknąć także zeszłorocznego ulubieńca, o którym mimo upływu czasu słyszy się wiele dobrego. Wszystko za sprawą rankingów smartfonów fotograficznych, gdzie stale zajmuje wysokie pozycje. Już krótka styczność z modelem Xiaomi 11T pozwoli Ci bardzo szybko utwierdzić się w przekonaniu, że robi on naprawdę kawał świetnej roboty! W tej minimalistycznej bryle zamknięty został cały arsenał możliwości, stojących przed Tobą otworem. W pełni profesjonalny aparat 108MP to gwarancja tworzenia istnych arcydzieł, od których dzieli Cię zaledwie jedno kliknięcie. Telefon całą magię wykona za Ciebie, zatrzymując w kadrze doskonale odwzorowane kolory oraz bogactwo detali. A to dopiero początek! Na system fotograficzny Xiaomi 11T, poza wspomnianym wyżej składają się jeszcze dwa aparaty, będące doskonałym dopełnieniem całości. Obiektyw ultraszerokokątny (120°) o rozdzielczości 8MP z fantastycznym trybem nocnym 2.0 na czele to przepustka do perfekcyjnej fotografii tworzonej także po zmroku, zaś obiektyw telemakro o rozdzielczości 5MP to możliwość odkrycia tajemnic miniaturowego świata. Ponadto dodatkowe funkcje aparatu tylnego tj. fotografia poklatkowa, HDR, klonowanie zdjęcia SI czy tryb PRO z pewnością pobudzą do działania Twoją wyobraźnie, czyniąc z pozoru prostych ujęć małe dzieła sztuki.

Xiaomi 12

To smartfon, którego obecność w tym zestawieniu z pewnością nie dziwi. Pod niepozorną, pastelową obudową Xiaomi 12 kryje się bowiem wszystko to, co najlepsze. Już sam kształt telefonu, jego wykończenie oraz zaokrąglone krawędzie zapewnią Ci wygodny chwyt, a tym samym większy komfort podczas samego fotografowania. Gdy przyjrzymy mu się jeszcze bliżej, jest już tylko lepiej… Aparat główny to prawdziwy sprzęt klasy PRO, który dzięki dużej matrycy pozwoli Ci na tworzenie kadrów najwyższych lotów. Co więcej, zmienne takie jak rozdzielczość 50MP, technologia łączenia pikseli Super Pixel 4w1 czy przysłona ƒ/1,88, pracują najwyższą jakość zdjęć. Zadaniem kolejnego z obiektywów, czyli (telemakro) jest doskonałe zobrazowanie świata makro, co z autofocusem (3-7cm), 5MP i wartością przysłony równą 2,4, nie powinno stanowić najmniejszych problemów. Ostatnie ze szkieł, czyli obiektyw szerokokątny to ukłon w stronę miłośników fotografii wnętrz, architektury czy krajobrazów. Kąt widzenia równy 123° oraz rozdzielczość 8MP pozwolą zamknąć w jednym kadrze nawet najrozleglejsze i najbardziej zachwycające widoki.

Mamy nadzieję, że teraz nie masz już żadnych wątpliwości co do tego, iż fotografia mobilna w wykonaniu smartfonów Xiaomi ma naprawdę wiele do zaoferowania. Jeśli, któryś z wymienionych w zestawieniu modeli szczególnie do Ciebie przemawia, to pamiętaj, że w każdej chwili możesz kupić go naszym sklepie. Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera, czyli miejsca w którym dzielimy się z Tobą nie tylko promocjami i ofertami specjalnymi, ale też nadchodzącymi premierami. Dołącz do grona naszych Mi Fanów i już zawsze bądź na bieżąco!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.