Nadciąga Xiaomi 11T Pro

Nadciąga Xiaomi 11T Pro

Prawda jest taka, że już podstawowa edycja Mi 11T bez dopisku Pro może poszczycić się świetną wydajnością, super aparatami oraz wręcz niebywałą funkcjonalnością. Co, jeśli do tego niebezpiecznego połączenia dodamy oznaczenie Pro? Wtedy powstanie nic innego jak Xiaomi Mi 11T Pro, smartfon, który każde Twoje polecenie bierze na poważnie.

Co takiego wyróżnia wersję Pro?

Pomiędzy większymi i mniejszymi zmianami, tą najważniejszą jest zdecydowanie flagowy procesor Qualcomm® Snapdragon™ 888. To on sprawi, że każda chwila spędzona z Xiaomi Mi 11T Pro będzie tą wyjątkową. Jeżeli pasjonuje Cię gaming, nie wyobrażamy sobie lepszego smartfona do tego zadania. Ciesz się ultrapłynną animacją podyktowaną szybkim procesorem i ekranem AMOLED o odświeżaniu 120Hz! Mając na uwadze tak ogromną wydajność w mobilnych tytułach, wspomnienie o płynności codziennego użytkowania jest tylko formalnością. 8 lub 12GB szybkiej pamięci RAM (w zależności od wariantu) to pewność, że każda, nawet najbardziej ociężała aplikacja odpali się błyskawicznie. Wszystko to pracuje pod ostrym nadzorem systemu MIUI 12.5 z zapowiedzianą rychłą aktualizacją do wersji 13. Kupując Xiaomi Mi 11T Pro, masz pewność, że to inwestycja na lata, która odwdzięczy się maksymalną wydajnością, częstymi łatkami bezpieczeństwa i tymi systemowymi, na które najbardziej czekacie.

Nagrywaj w 8K, na serio

Marzysz o tworzeniu treści w profesjonalnej jakości? Wszystko, czego potrzebujesz to rewelacyjny aparat 108MP, który pozwoli na nagrywanie w ogromnej rozdzielczości 7680 × 4320. To więcej niż 33 miliony pikseli w każdej pojedynczej filmowej klatce! Ta liczba wzbudza szacunek, a jeszcze większe wrażenie robi, gdy na własne oczy zobaczysz filmy kręcone tym aparatem. Co, jeśli bardziej od kinematografii cenisz sobie fotografię? Wtedy możesz mieć pewność, że każde ujęcie będzie nadawało się do umieszczenia w ramce na zdjęcia. Taka ilość megapikseli pozwala na spore przybliżanie zdjęć bez utraty na ich jakości. Liczne tryby wspomagane przez sztuczną inteligencję, a w tym nieoceniony tryb nocny zagwarantują jakość fotografii nawet wtedy, gdy scenerię spowija mrok.

Perfekcyjna aparycja

Kolory pozostają bez zmian względem modelu Mi 11T, ponieważ nie ma większego sensu zmieniać coś, co jest perfekcyjne, prawda? Mamy tu do czynienia ze śnieżnobiałym odcieniem Moonlight White, jasnoniebieskim Celestial Blue przywodzącym na myśl kultowy odcień Zima Blue oraz meteorytowym odcieniu Meteorite Gray. Każdy znajdzie coś dla siebie i każdy poczuje więź ze swoim smartfonem dzięki idealnemu kolorystycznemu dopasowaniu. Wybierz ulubiony kolor i poczuj jedność z Xiaomi Mi 11T Pro!

Bądź Pro

Wypatruj nadejścia modelu Xiaomi Mi 11T Pro na Mi-Home.pl i poczuj powiew czystej wydajności oraz kompletnej funkcjonalności!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.