Czysta woda z Mi Smart Water Purifier

Czysta woda z Mi Smart Water Purifier

“Czysta woda zdrowia doda?” Dokładnie tak! Zwłaszcza wtedy, kiedy zostanie przefiltrowana przez Mi Smart Water Purifier. Pomimo tego, że ten Ten inteligentny oczyszczacz wody Xiaomi nie jest jeszcze dostępny na polskim rynku, to poza granicami naszego kraju zaczął bardzo szybko zyskiwać na popularności. Wszystko to za sprawą rosnącej świadomości ludzi, zarówno w kwestiach ekonomicznych, jak i ekologicznych oraz coraz śmielszym przekonaniu, że woda z kranu “nie gryzie” i w dodatku (o zgrozo!) może całkiem fajnie smakować! Jeśli jednak nie masz co do tego stuprocentowej pewności, to ten artykuł został napisany z myślą o Tobie!

"Pij kranówkę!"

Włodarze dużych polskich miast, takich jak Wrocław, Warszawa czy Kraków, coraz częściej nawołują do picia wody pochodzącej prosto z kranu. W tym celu organizowane są także społeczne kampanie (np. “Pij kranówkę!”), wykorzystujące wszelkie środki masowego przekazu, których zadaniem jest zerwanie z panującym przeświadczeniem iż kranówka pełna jest substancji szkodliwych nie tylko dla zdrowia, ale i życia. Mimo wszystko zaliczasz się do grona osób, które ciągle sceptycznie podchodzą do tego tematu? Xiaomi Mi Smart Water Purifier przybywa z pomocą! Ten niewielkich rozmiarów oczyszczacz wody raz na zawsze rozprawi się z wszechobecnymi “wodnymi mitami” i uczyni ją nie tylko zdrowszą, ale i smaczniejszą!

Wielkie filtrowanie

Xiaomi Mi Smart Water Purifier to sprzęt, który prędzej czy później powinien zagościć w Twoim domu. Przekonasz się o tym, na krótko po jego instalacji, a dadzą Ci o tym znać oszczędności, jakie wygenerujesz na rzecz domowego budżetu. Pięciostopniowy system filtracji zastosowany w oczyszczaczu wody Xiaomi to gwarancja dostępu do wody pitnej najwyższej jakości o każdej porze dnia i nocy. Wszystko za sprawą dokładności oczyszczania wynoszącej 0,0001 mikrona, która da Ci gwarancję, że nawet śladowe ilości niebezpiecznych substancji zostaną wyeliminowane i nie będą zagrażały zdrowiu Twojemu ani Twoich najbliższych. W tym zaawansowanym procesie biorą udział aż trzy filtry (filtr PPC, filtr RO, filtr PAC). Choć ich role różnią się od siebie, to przyświeca im jeden cel: krystalicznie czysta woda.

99,99% skuteczności

7 litrów - to pojemność zbiornika na wodę w Xiaomi Mi Smart Water Purifier. Jednak spora objętość to nie jedyna cecha, która go wyróżnia. Może on bowiem poszczycić się “magicznymi” zdolnościami, które mają miejsce pod tą wysokiej jakości śnieżnobiałą obudową. To tutaj zaczyna się i kończy proces filtracji. Po czterech etapach, w których rolę główną odgrywają wyżej wspomniane filtry, przychodzi czas na sterylizację UV. Odbywa się ona co cztery godziny i trwa 25 minut. W niespełna pół godziny bakterie obecne w wodzie, usuwane są z 99,99% skutecznością! Czy jest to wartość, która powinna uświadczyć Cię w przekonaniu, że oczyszczacz wody Xiaomi to urządzenie niemalże doskonałe? Zdecydowanie!

Mamy nadzieję, że udało nam się choć odrobinę przekonać Cię do tego iż Xiaomi Mi Smart Water Purifier, już niebawem może stać się sprzętem, bez którego trudno będzie sobie wyobrazić codzienne funkcjonowanie. Pozostaje tylko trzymać kciuki, aby jak najszybciej trafił na nasze sklepowe półki i tym samym rozpoczął małą, wodną rewolucję!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.