Jak ukryć album w telefonie Xiaomi?

Jak ukryć album w telefonie Xiaomi?

W dzisiejszym poradniku podpowiemy jak przechowywać prywatne fotografie na telefonach Xiaomi, Redmi i POCO. Chcesz ukryć zdjęcia ważnych dokumentów lub zadbać o prywatność swojej rodziny? Może planujesz niespodziankę i nie chcesz, aby wyszła na jaw? Spokojnie, pomożemy! Zobacz, jak ukryć pliki w kilku prostych krokach.

Etap pierwszy

Przejdź do aplikacji Galeria i wybierz fotografie, które chcesz przenieść do albumu, który ukryjesz. Jak to zrobić? Kliknij i przytrzymaj dowolne zdjęcie, aż pojawi się na nim ikona okręgu. Gdy zaznaczysz odpowiednie pola, pojawi się na nich ikona “fajeczki”. Na dole ekranu zobaczysz opcję Dodaj do albumu. Możesz utworzyć nowy lub przesłać pliki do już istniejącego folderu. Pamiętaj, że jeśli chcesz ukryć zdjęcia, musisz je przenieść do albumu, nie skopiować.

Ukryj album

Przejdź do albumów w swojej galerii. Znajdziesz tam również ten, który zamierzasz ukryć na swoim telefonie Xiaomi POCO lub Redmi. Wybierz go, poprzez dotknięcie i przytrzymanie. Gdy zobaczysz, że folder zdjęć jest zaznaczony, wybierz opcję Ukryj. Potwierdź swoje działanie, gdy wyświetli się odpowiedni komunikat.

Jak znaleźć ukryty folder zdjęć?

Aby odwrócić wcześniej opisane kroki, przejdź do Galerii, a następnie dotknij 3 kropek w prawym górnym rogu ekranu. Kliknij Ustawienia i w sekcji PRZEGLĄDAJ tapnij pozycję Wyświetl ukryte albumy. Teraz możesz usunąć albumy z ukrytej części galerii, aby znów były widoczne.

Czy dzisiejszy poradnik okazał się dla Ciebie pomocny? Po więcej takich tekstów zapraszamy na naszego bloga i Facebooka!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.