Jak zmienić dźwięk alarmu w telefonie Xiaomi?

Jak zmienić dźwięk alarmu w telefonie Xiaomi?

Poranny dzwonek zaczął Cię już denerwować lub nudzić? Może potrzebujesz zmiany lub pragniesz rozpoczynać dzień od świergotania ulubionego gatunku ptaków, lub ukochanej piosenki? Zapraszamy na tutorial, dzięki któremu dowiesz się jak zmienić domyślnie ustawiony dźwięk budzika w telefonach Xiaomi, Redmi i POCO.

Krok pierwszy

Przejdź do aplikacji Zegar i z pierwszej zakładki (tej oznaczonej ikoną budzika) wybierz jeden z dostępnych alarmów i kliknij go. Po wyświetleniu się głównych ustawień dotknij opcji Dodatkowe ustawienia, a następnie Dzwonek.

Krok drugi

Wykonanie wymienionych powyżej działań zaprowadzi Cię do biblioteki licznych dostępnych dźwięków powiadomień. Poruszając się po zakładkach New, Top, Categories oraz Selected posortujesz utwory. Najprostszym sposobem na selekcję będzie wybór ikony podpisanej Categories. To właśnie tam najłatwiej będzie znaleźć ulubiony gatunek muzyki, a tym samym idealny dźwięk lub utwór.

Jak ustawić wybraną piosenkę?

Gdy znajdziesz już wymarzoną melodię, od ustawienia jej jako budzik dzieli Cię jedynie parę ruchów palcem. Jak być może udało Ci się zauważyć, obok każdej z piosenek czy dźwięków, po prawej stronie widnieje ikona dzwonka. Kliknij ją, a wybrany przez Ciebie motyw muzyczny stanie się nowym budzikiem na Twoim telefonie Xiaomi, Redmi i POCO.

Czy ten poradnik okazał się dla Ciebie pomocny? Po więcej takich tekstów zapraszamy na naszego bloga i Facebooka!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.