Zadbaj o zwierzęta domowe z Xiaomi

Zadbaj o zwierzęta domowe z Xiaomi

Przy okazji zbliżających się Świąt warto pomyśleć nie tylko o swoich przyjaciołach i bliskich, ale i o czworonożnych pupilach. W związku z rodzinnymi spotkaniami przy wigilijnym stole czeka Cię międzymiastowa przeprawa? Zadbaj o to, aby futrzakom niczego nie zabrakło podczas Twojej nieobecności! Xiaomi Smart Pet Fountain

Inteligentne karmienie zwierząt przez całą dobę

Masz na głowie wiele obowiązków i nie chcesz zaniedbać ukochanego pupila z powodu natłoku pracy? Mamy rozwiązanie, które odejmie Ci przynajmniej kilku zmartwień. Wyobraź sobie, że zamiast kilka razy dziennie, zajmujesz się porcjowaniem posiłków dla czworonoga raz w tygodniu, nie dopuszczając przy tym do jego przejedzenia, czy otyłości. Właśnie tak działa Zadbaj o zwierzęta domowe z Xiaomi Xiaomi Smart Pet Food Feeder, który rozdzieli karmę zgodnie z Twoimi zaleceniami! Posiłek będzie czekał na Twojego ulubieńca każdego dnia, o jednakowych porach. Futrzak utrzyma swoją codzienną rutynę, a Ty skreślisz planowanie jego jadłospisu ze swojej listy zadań.

Dla szczeniaczków i dorosłych psów

Niezależnie od wieku czworonoga, odrobina stabilnej rutyny stanowczo mu nie zaszkodzi. Już od pierwszych miesięcy życia zwierzak nauczy się swojego, jak i Twojego rozkładu dnia. Ułatwi Ci to planowanie spacerów i pozytywnie wpłynie na jego samopoczucie. Wystarczy tak niewiele, aby doświadczyć korzyści płynących z użytkowania Xiaomi Smart Pet Food Feeder.

Stay hydrated

Regularne nawadnianie jest tak samo ważne podczas miesięcy letnich, jak i zimowych. Warto zadbać o to, aby zwierzęta miały łatwy dostęp do czystej wody pitnej w dowolnym momencie dnia, czy nocy. Właśnie tym zajmie się inteligentny dystrybutor wody - Xiaomi Smart Pet Fountain. Poidło nie tylko zapewni permamentne źródło H2O, ale i skupi na sobie uwagę zwierzaka. Aktywny strumyk zaciekawi pupila i zachęci go do zaczerpnięcia haustu świeżej wody z tego zmyślnego urządzenia. Radosne, ciche pluskanie ukoi nerwy, a być może i Tobie przypomni o jakże ważnej maksymie, znanej na całym świecie.

Spokój ducha o każdej godzinie

W przypadku korzyści płynących z regularnego nawadniania organizmu, niczym nie różnimy się od zwierząt. Tak jak i my, potrzebują one ciągłego dostępu świeżej wody pitnej, aby ich organizmy mogły funkcjonować poprawnie. Regularne nawadnianie zmniejsza ryzyko występowania poważnych chorób nerek i układu moczowego, co przekłada się na mniej kosztowne wizyty u specjalistów weterynarii. Czy i Ty pragniesz zapewnić swojemu zwierzęciu jak najlepsze warunki życia? Zastanów się nad częstszym myciem miseczki na wodę lub zainwestuj w inteligentne rozwiązanie od Xiaomi. Xiaomi Smart Pet Fountain już czeka na Mi-Home.pl.

Zaciekawiły Cię inteligentne urządzenia Xiaomi stworzone z myślą o psach i kotach? Daj nam znać, zamawiając omawiane produkty jeszcze dziś. Jeśli się pośpieszysz, zdążysz je odebrać jeszcze przed Świętami!

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.