Promocyjne ceny na hulajki Xiaomi!

Promocyjne ceny na hulajki Xiaomi!

To jeszcze nie koniec sezonu! Na zewnątrz może nie jest już najcieplej, ale ochota na hulajnogi elektryczne nie mija tak szybko, jak lato. Z wielką ekscytacją ogłaszamy, że do 4 października trwa promocja na jednoślady Xiaomi. Wbrew pozorom, czasu nie pozostało zbyt wiele, więc przyjrzyjmy się prędko, jakie modele wchodzą w skład promocyjnej stawki.

Petronas

Formuła 1 we własnym garażu? To nie lada pokusa i na dodatek taka, na którą możesz sobie pozwolić. Prawo jazdy nie będzie Ci potrzebne, aby usiąść za sterami maszyny zaprojektowanej z udziałem zespołu Mercedes-AMG Petronas F1. Ta hulajnoga zapewni Ci tyle frajdy, szybkości i radości, że raczej nie podzielisz się nią ze znajomymi. Elektryczny pojazd o zasięgu 45 km to nie tylko szybsze dojazdy do pracy i na spotkania ze znajomymi ale też więcej czasu na zabawę. Technologia wykorzystana w Mi Electric Scooter Pro 2 Mercedes-AMG Petronas F1 Team Edition to nie przelewki! Pojazd ten wjedzie pod górę o nachyleniu sięgającym nawet 20%. Czemu by nie zaszaleć i nie spełnić marzeń o jeździe z najlepszymi? F1 czeka na naszej stronie!

Mi Electric Scooter Pro 2

To trochę krótsza nazwa, ale równie dobry sprzęt oraz świetna okazja ku temu, aby urozmaicić swój dzień o nowe przyjemności. Hulajnogę można wykorzystać nie tylko do praktycznego przemieszczania się po mieście. Można też po prostu zaszaleć i złapać odrobinę wiatru we włosy. Pozwól sobie na ucieczkę od szarej codzienności z maksymalną prędkością 25 km/h. Podróżuj w zasięgu 45 km na jednym ładowaniu lub wybierz się na jeszcze dalszą eskapadę poza miastem. Pamiętaj tylko o tym, aby zatrzymać się na podładowanie sił swoich i Mi Electric Scooter Pro 2.

A może by tak pójść w klasykę?

Co trzy promocje, to nie dwie! Szczęście jeździ trójkami, jeśli chodzi o Xiaomi. Tej pięknej jesieni możesz pozwolić sobie nie tylko na Mi Electric Scooter Pro 2 Mercedes-AMG Petronas F1 i Mi Electric Scooter Pro 2, ale również na znaną i lubianą, klasyczną hulajnogę elektryczną Xiaomi Mi Essential Electric Scooter. To najbardziej przystępna cenowo opcja, która odnosi naprawdę niezłe wyniki na trasie. Jeździ z prędkością maksymalną 20 km/h i poradzi sobie z 10% nachylenia i podjazdami. Technologia tego urządzenia pozwala na lekkie doładowanie się hulajnogi podczas jazdy. Prościej rzecz ujmując, część energii zużywanej do napędu Mi Essential Electric Scooter, jest odzyskiwana. Interesujące, prawda?

To co wybierzesz tej jesieni?

Zakładamy, że skorzystasz z promocji, bo aż grzech nie wykorzystać takiej oferty. Szczególnie teraz, gdy wybór jest tak duży a ceny takie kuszące!

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.