Noworoczne promocje Xiaomi!

Noworoczne promocje Xiaomi!

W ten sylwestrowy poranek mamy dla Ciebie całkiem sporo dobrych wieści! W nadchodzącym czasie na pewno nie zabraknie wrażeń, ponieważ wszystko, co najlepsze jest tuż za rogiem, podobnie jak sam 2022 rok! Razem z niMi czekają wyzwania, przygody, niespodzianki i liczne promocje! Na dobry początek skupmy się na okazjach, z którymi wkroczymy w Nowy Rok! Przedstawiamy zestawienie smartfonów, które zachwycają nie tylko niskimi cenami. Zobacz!

400 zł w kieszeni na dzień dobry

Wyobraź sobie, że szukasz nowego telefonu, a Mi 11 Lite 5G cierpliwie czeka na naszej stronie przeceniony o 400 zł! To nie lada gratka, prawda? Możliwe, że ten model chodził Ci po głowie nie od dziś. Więc pewnie wiesz, na co go stać. Świetne możliwości fotograficzne, olśniewające warianty kolorystyczne i moc 4G to nie jedyne zalety produktu. Dobrze się składa, że Mi 11 Lite 5G naprawdę jest teraz dostępny w supercenie na Mi-Home.pl! To telefon, z którym stworzysz naprawdę niezwykłe projekty, zdjęcia i filmy, więc przygotuj się na miesiące z głową pełną pomysłów i inspiracji!

Świętuj wyjątkowy czas

Zanim zaczniesz realizować noworoczne plany, skup się na tym, by jak najlepiej pożegnać odchodzący w zapomnienie rok 2021. Możliwe, że w Twoim życiu wiele się zmieniło (mamy nadzieję że na lepsze!). Warto pomyśleć o tym, czy założone cele udało się zrealizować i zobaczyć, dlaczego stało się tak, a nie inaczej. Jeśli chcesz oddzielić się od dawnych wspomnień, zacznij z czystą kartą. Na początek drogi możesz sprawić sobie smartfon, który nie będzie miał na sobie żadnego śladu przeszłości. Spróbuj czegoś nowego z Xiaomi 11 Lite 5G NE! Wypróbuj tegoroczny hit sprzedażowy i oszczędź przy jego zakupie aż 400 zł! Wykorzystaj go do kręcenia niepowtarzalnych filmów, komunikacji z bliskimi i zaciekłych rozgrywek online. Spraw by dawał Ci jak najwięcej radości w nadchodzącym roku.

Skuś się na Redmi Note 10S

Wyjątkowe chwile warto zachować ze sobą na dłużej, a można je przywołać, zerkając na spersonalizowaną tapetę smartfonu. Podejmując nawet najprostsze lub te ekstremalne wyzwania zabierz ze sobą swój Redmi Note 10S, smartfon stworzony z myślą o zdobywaniu najodleglejszych zakamarków świata. Zakup tego telefonu jest teraz wyjątkowo opłacalny ze względu na bieżące promocje. Do 13.01.2022 r. omawiany model dostaniesz 250 zł taniej niż zazwyczaj. . Na tym jednak lista ofert się nie kończy! Razem z Redmi Note 10S na promocyjne podium wkroczył również Redmi 10. Wariant z pamięcią 4/64GB został przeceniony o 50 zł, a Redmi 10 4/128GB aż o 100 zł! Zgodzisz się chyba ze stwierdzeniem, że takimi ofertami aż miło rozpocząć nadchodzący rok?

Z którym smartfonem w ręku napijesz się szampana? Wybierz najlepiej pasującą do Ciebie opcję i stwórz z nią najlepsze wspomnienia!

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.