Zapowiedź nowej wkrętarki Xiaomi!

Zapowiedź nowej wkrętarki Xiaomi!

Czy można nazwać grudzień miesiącem nowości? Sądząc po nadchodzących premierach, stwierdzamy, że tak. Zobacz, co już za chwile może trafić na nasze wirtualne półki sklepowe! Tym razem przygotowaliśmy coś dla majsterkowiczek i majsterkowiczów...

Domowe porządki

Często przedświąteczne przygotowania łączą się z wielotygodniowymi planami, dekorowaniem i logistyką przewiezienia kapuśniaczków na drugi koniec miasta lub Polski. A czasami świąteczny czas łączy się z… remontem. Gdy na wigilię mają przyjechać wnuki, potrzebne jest uruchomienie wszelkich sił po to, by zabezpieczyć przed nimi wszystkie niebezpieczne przedmioty. Gdy przyklejane ograniczniki są już na swoim miejscu, często domownicy biorą się za poważniejsze naprawy. Od lat chwiejące się krzesło doczekuje się swoich 5 minut odnowy, skrzypiące drzwi oliwienia, a stercząca półeczka — przykręcenia. To właśnie wtedy do akcji mogłaby wkroczyć zapowiadana dziś nowinka: Xiaomi 12V Max Brushless Cordless Drill!

Co niesie ze sobą wyczekiwany produkt?

Majsterkowanie w ładzie to dla wielu nieuchwytne marzenie. Liczne złote rączki na całym świecie nie mogą się uporać z leżącymi wszędzie pudełeczkami, skrzyneczkami i niepozałatwianymi naprawami. Zapowiadana dziś wiertarko-wkrętarka Xiaomi 12V Max Brushless Cordless Drill to obietnica lepszej organizacji miejsca pracy. Wystarczy spojrzeć, by to dostrzec… Wszystkie bity załączone do zestawu są starannie zapakowane w niewielkie etui, tak samo, jak i wszystkie dodatkowe wiertła. Każdy element ma dzięki temu swoje miejsce i nie zawieruszy się w skrzynce na narzędzia. Ładowarkę Xiaomi 12V Max Brushless Cordless Drill można starannie złożyć, odczepiając kabel od kostki ładującej tak jak przy ładowarce do telefonu.

Wszystko, co robisz, zobaczysz wyraźniej...

Bardzo prosta i czytelna budowa wyświetlacza Xiaomi 12V Max Brushless Cordless Drill pozwoli Ci na lepszą kontrolę wykonywanych działań. Pokrętło umieszczone na około, czyli 30-stopniowa regulacja biegów, służy dostosowaniu odpowiedniego trybu do wykonywanego działania. Możesz wkręcać, wiercić i wykręcać w dobranym przez siebie tempie. Na okrągłym monitorze wyświetlą się również informacje o stanie baterii i używanym trybie. To tu ustalisz jaką czynność wykonasz jako następną.

Dodatki, czyli co tworzy kompletną całość?

Nie poprzestaliśmy na samej Xiaomi 12V Max Brushless Cordless Drill! W zestawie z głównym urządzeniem znajdziesz również ładowarkę (kostka + kabel USB typu C), zestaw 24 bitów i podstawowych 4 rozmiarów wierteł do metalu i 4 do drewna. Całość, czyli pudełeczko na metalowe końcówki i Xiaomi 12V Max Brushless Cordless Drill przybędzie do Ciebie w wodoodpornym etui o prostym i kompaktowym kształcie, co ułatwi przechowywanie i proces pakowania.

Czy tak jak my również nie możesz doczekać się nowości? Zapisz się do newslettera, by nie przegapić najnowszych premier na naszej stronie…

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.