Zapowiedź Mi Smart Air Fryer 3.5L

Zapowiedź Mi Smart Air Fryer 3.5L

Czasem jest się tak pochłoniętym pewnym zajęciem, że zapomina się o jedzeniu. Zdarza się też, że nie można się na niczym skupić, bo nasze myśli krążą tylko wokół zbliżającej się pory obiadu. Najnowszy produkt od Xiaomi pomoże Ci przygotować posiłek, podczas każdej z wymienionych sytuacji. Z ekscytacją ogłaszamy nową erę gotowania! Nadchodzi Mi Smart Air Fryer, który wyniesie Twoje kulinarne poczynania na lepszy, wyższy poziom!

Chrupkość na zawołanie

Marzysz o zgrabnej sylwetce? Nie rezygnuj z ulubionych potraw. Możesz jeść zdrowiej i oszczędzać spędzony na przygotowywaniu posiłków czas, używając Mi Smart Air Fryer. Dzięki technologii 360-stopniowej cyrkulacji gorącego powietrza nasz najnowszy produkt wydobędzie z każdej potrawy to, co najlepsze. Twoje ulubione dania nabiorą pożądanego smaku, ale i aromatu. Od dnia zakupu Xiaomi Mi Smart Air Fryer każdy kęs będzie tym idealnym. Obierasz kurs na zdrowie, ponieważ teraz do stworzenia pysznej strawy użyjesz mniej tłuszczu!

Danie ideał, czyli “set it and forget it”

Dosłownie oznacza to: nastaw i zapomnij o tym, czyli posiłek, który przygotowuje się sam. Xiaomi Mi Smart Air Fryer stworzy dania, stosując się do tej zasady. Możesz nastawić obiad w urządzeniu i zapomnieć o nim. Twój osobisty kucharz Xiaomi dopilnuje go zgodnie z Twoimi ustaleniami i wyłączy się po wyznaczonym czasie. Zbyt piękne by mogło być prawdziwe? Wróć po długim dniu pracy do domu, a ciepły posiłek będzie już na Ciebie czekał.

Otrzymasz też coś ekstra!

Nie musisz być kuchennym guru. W Xiaomi Mi Smart Air Fryer chodzi o to, by uzyskać najsmaczniejszy efekt przy najmniejszym wysiłku. Dlatego też w zestawie otrzymasz zbiór prostych i szybkich przepisów do przygotowania w domowym zaciszu.

Przysmaki dla smakosza

Czy podejmiesz się próby zrobienia jogurtu? Nie jest to trudne, o ile ma się dostęp do urządzenia utrzymującego stałą temperaturę. Mi Smart Air Fryer to potrafi! 40 stopni to idealne warunki na to, aby bakterie jogurtowe zaczęły działać i stworzyły przepyszny dodatek do dań, sosów czy śniadań. Do jogurtu możesz wsypać suszone owoce, które także przygotujesz w Xiaomi Mi Air Fryer.

A urządzenie umyje się samo!

Jeśli posiadasz zmywarkę to czyszczenie będzie czystą przyjemnością. Jeśli nie, spokojnie! Elementy Mi Smart Air Fryer wykonane zostały z najlepszej jakości surowców, ułatwiających czyszczenie sprzętu. Jedzenie nie przywiera, więc zmyjesz wszystko, w try miga!

Duża pojemność, mnogość funkcji i ułatwień

Mi Smart Air Fryer ma aż 3.5 l pojemności. Dwa poziomy umożliwiają lepsze wykorzystanie powierzchni urządzenia. Na kratce grillowej możesz przygotować pieczone warzywa lub skrzydełka. Rozmrażanie produktów także nie będzie stanowić najmniejszego problemu. Specjalny program zajmie się Twoim stekiem, aby był jak najszybciej gotowy do zjedzenia. Możesz jednym, prostym ruchem dostosować temperaturę, ustawić czas lub zaplanować włączenie Mi Smart Air Fryer.

To co, wyczekujesz z naMi na trafienie Xiaomi Mi Smart Air Fryer do sprzedaży?

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.