Zapowiedź Mi Electric Scooter 3 na Mi-Home.pl

Zapowiedź Mi Electric Scooter 3

Sezon na "daj się karnąć" trwa! A do ekipy jednośladów Xiaomi wkracza nowy reprezentant! Czy ciekawi Cię, na co stać Xiaomi Mi Electric Scooter 3? Czytaj dalej, aby się dowiedzieć!

Nowe możliwości Xiaomi

Z Mi Electric Scooter 3 czekają Cię najlepsze podróże! Na naszej najnowszej hulajnodze dotrzesz do pracy lub na spotkanie ze znajomymi. Przedzierając się przez tłum ludzi, włącz tryb pieszy, dzięki czemu na nikogo nie wpadniesz. W pośpiechu przełącz się na tryb sportowy, osiągniesz na nim prędkość do 25 km/h. Maksymalny zasięg naszego urządzenia wynosi do 30 km. Pojazd jest wyposażony w wysokiej klasy silnik o maksymalnej mocy 600 W. To dzięki niemu możesz podróżować tak szybko, nawet po 16-stopniowych wzniesieniach!

Szybka i wygodna hulajnoga elektryczna

Bo właśnie tak chcesz się przemieszczać z punktu A do B. Xiaomi Mi Electric Scooter 3 zaprojektowaliśmy tak, by stała się jeszcze bardziej stabilna. Nowy hamulec tarczowy zapewnia Ci bezpieczniejsze hamowanie nawet w nagłych sytuacjach! Dodatkową pewność na drodze uzyskasz dzięki zestawowi odblasków. Są umieszczone nie tylko z przodu i z tyłu pojazdu, ale także po bokach.

Na Mi-Home.pl znajdziesz pojazd na dłużej

Aby Xiaomi Mi Electric Scooter 3 została z Tobą na lata, zaopatrzyliśmy ją w szereg zabezpieczeń. Hulajnoga jest chroniona przed przegrzaniem, przeładowaniem i zbyt dużym rozładowaniem. Można powiedzieć, że dba sama o siebie, jednocześnie dbając o Twój komfort.

Pełna kompaktowość

Naszą hulajnogę elektryczną złożysz w zaledwie 3 krokach! Aby to zrobić, unieś klamrę łączącą podstawę pojazdu z kierownicą, następnie jeszcze raz unieś ją i skieruj w dół. Gotowe, możesz zgiąć całość i spakować do samochodu, lub wnieść do mieszkania. Całkowity ciężar pojazdu to zaledwie 16 kg.

Podoba Ci się Xiaomi Mi Electric Scooter 3? Jeśli tak, to wyczekuj jej razem z naMi zapisując się do newslettera Mi-Home.pl. 

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.