Xiaomi Electric Toothbrush T700

Xiaomi Electric Toothbrush T700

Pora się uśmiechnąć! Śmiało, nie wstydź się. My uśmiechamy się często, bo zęby mamy piękne i zdrowe, a to z powodu nienagannej higieny jamy ustnej, jaką zapewniają nam szczoteczki Xiaomi Electric Toothbrush T700! Chcesz usłyszeć nieco więcej o tej nowince? Zapraszamy na recenzję!

Pasta, woda i Xiaomi

Samodzielne mycie zębów to początek ścieżki ku autonomii każdego malucha. Niezależnie od tego, kim się stajemy, już od najmłodszych lat jesteśmy uczeni, by o zęby dbać. Nawet gdy zdarza się o tej czynności zapomnieć lub z premedytacją pominąć ten codzienny rytuał, prędzej czy później szczoteczka znajdzie się z powrotem w dłoni każdego z nas. Teraz gdy na rynek wkroczyła Xiaomi Electric Toothbrush T700, czynność pucowania zębów stanie się jeszcze wydajniejsza, dokładniejsza i może przynieść lepsze, długoterminowe efekty w walce z próchnicą i kamieniem nazębnym. Ciekawi Cię, dlaczego tak sądzimy? Oto kilka dowodów…

39 600 drgań na minutę!

Czy przy takiej częstotliwości jakiekolwiek zanieczyszczenia mogłyby schować się w zakamarkach jamy ustnej? Raczej, że nie! Delikatne włoski końcówek Xiaomi Electric Toothbrush T700 Replacement Heads (2-pack) dotrą w każdą szczelinę, wymiatając z niej wszelkie zabrudzenia. Używając oryginalnych główek szczoteczki Xiaomi, masz pewność, że Twoje zęby i dziąsła są pod najlepszą ochroną. Niepodrażniające, gęsto układane włókna DuPont™ Staclean® to idealny wybór do codziennej pielęgnacji zębów. Nasz produkt ma wszelkie potrzebne certyfikaty potwierdzające bezpieczeństwo użytkowania, dzięki czemu bez obaw możesz cieszyć się jego licznymi zaletami.

Zaufaj Xiaomi!

W myciu zębów nie ma nic skomplikowanego, prawda? A jednak krwawiące dziąsła i uporczywy kamień nazębny są zmorą znacznej części społeczeństwa. Co, jeśli rozwiązaniem jest kilka prostych udogodnień? Postanowiliśmy to sprawdzić, stosując w Xiaomi Electric Toothbrush T700 szereg innowacyjnych rozwiązań. Podczas codziennego szczotkowania, masz możliwość dostosowania mocy czyszczenia do swoich potrzeb. Zmniejszy to ryzyko podrażnień i wpłynie pozytywnie na kondycję dziąseł. Jednym przyciskiem uregulujesz natężenie drgań szczoteczki. Tak, to takie proste! Jeśli nacisk na zęby jest zbyt silny, Xiaomi Electric Toothbrush T700 sama Cię o tym poinformuje, a Ty łatwo skorygujesz jej natężenie. Raz na zawsze pożegnasz problem krwawiących dziąseł! Czy to wszystko nie brzmi wspaniale?

A jest tego jeszcze więcej!

Czego można by oczekiwać od tak (na pierwszy rzut oka) prostego przyrządu? Może personalizowanego wyświetlacza LED? Otóż proszę bardzo, znajdziesz go na trzonku Xiaomi Electric Toothbrush T700! W dodatku ten najnowszy model szczoteczki sonicznej, zapisze Twoje codzienne statystyki w aplikacji Mi Home/Xiaomi Home. Wystarczy, że pobierzesz ją na swój smartfon, a nic Ci nie umknie.

Podsumowaniem tego tekstu niech staną się słowa dentysty jednej z naszych współpracowniczek: “Widzę, że dba Pani o zęby, są pięknie doczyszczone”. I Ty zadbaj o zdrowie swoich zębów i wyposaż się w najnowszą szczoteczkę Xiaomi już teraz. Zapraszamy na karty produktów Xiaomi Electric Toothbrush T700 i końcówek zamiennych Xiaomi Electric Toothbrush T700 Replacement Heads (2-pack)!

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.