Xiaomi 11 Lite 5G New Edition

Xiaomi 11 Lite 5G New Edition

Podczas wrześniowego livestream'u mówiliśmy o tym, co do tej pory udało nam się osiągnąć i o tym, co w najbliższym czasie będziemy mogli zaoferować. Przedstawiliśmy całkiem sporo nowinek i dzisiaj jeszcze bliżej przyjrzymy się jednej z nich. Bohaterem artykułu jest Xiaomi 11 Lite 5G New Edition, smartfon, któremu wróży się świetlaną przyszłość. Na co stać ten model? Dowiesz się tego już za chwilę!

Spójrz tylko na te kolory…

Zanim zajmiemy się specyfikacją, zerknijmy na to, co widać gołym okiem. Mamy do czynienia z aż 4 odsłonami kolorystycznymi nowego Xiaomi 11T Lite NE. Pierwszy na liście jest luksusowy, czarny model określany dumnym mianem Truffle Black. To lekko matowa czerń, która prezentuje się pięknie zawsze i wszędzie. Dla urozmaicenia wprowadziliśmy też bardziej odważne opcje. Bubblegum Blue, czyli piękny błękit oraz brzoskwiniowy odcień różu Peach Pink. Gwoździem programu jest zupełnie wyjątkowy Snowflake White, czyli biały model z małym twistem. Plecki telefonu w tym odcieniu mienią się, imitując płatki śniegu. Seria jak zwykle nie zawiodła i to nie tylko pod względem wizualnym...

Moc, energia, Xiaomi 11T Lite NE

Omawiany telefon prezentuje się świetnie, ale pora przejść do tego, co naprawdę ważne, czyli samego serca smartfonu. Chipset, jaki napędza Xiaomi 11T Lite NE to Qualcomm® Snapdragon™ 778G. Dzięki niemu telefon jest szybki, niezawodny i gotowy na wszystkie rzucane mu wyzwania. Duża bateria o pojemności 4250 mAh na długo utrzyma telefon w pełnej gotowości. A po pełnym zadań dniu szybko naładujesz Xiaomi 11T Lite NE dzięki szybkiemu ładowaniu o mocy 33 W.

Nowe filmowe możliwości

Cała seria Xiaomi 11T została zaopatrzona w zestaw cech i funkcji, które ułatwią Ci tworzenie najwyższej jakości filmów i zdjęć. Nowe opcje takie jak zatrzymanie czasu, magiczny zoom, zamrożenie klatki filmowej czy funkcja “równoległego świata” pozwolą zaskoczyć widzów Twoich filmów. Możesz wynieść swoje dzieła na nowy poziom razem z niemal magicznymi zdolnościami Xiaomi 11T Lite NE.

I ma tylko 158 gram!

Xiaomi 11 Lite 5G New Edition to jak sama nazwa wskazuje wyjątkowo smukły smartfon. Zaledwie 158 gram utrzyma ciężar obowiązków i wyzwań, jakie czekają go w ciągu dnia. W tym małym urządzeniu łączą się nie tylko piękny wygląd i doskonałe możliwości do tworzenia filmów. Xiaomi 11T Lite NE to także zbliżeniowe płatności dzięki wbudowanemu modułowi NFC oraz gwarancja błyskawicznej łączności za sprawą 5G na pokładzie.

Czy wyczekujesz już swojego Xiaomi 11T Lite NE? Trzymaj rękę na pulsie, bo pojawi się już niebawem...

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.