Składany rower elektryczny Xiaomi

Składany rower elektryczny Xiaomi

Przejażdżka rowerowa, wiatr we włosach… Czy może być coś przyjemniejszego? Oj, tak – przejażdżka rowerowa, na której się nie zmęczysz! Dzięki elektrycznemu rowerowi, który jest nie tylko wygodny, a także lekki i kompaktowy. Xiaomi Mi Smart Electric Folding Bike zawiera w sobie wszystko, co umożliwi Ci wyczekiwaną przez długą zimę przejażdżkę. Zapoznaj się ze składanym rowerem Xiaomi już teraz!

Pojedź dalej w lepszym stylu

Dzięki możliwości złożenia Mi Smart Electric Folding Bike jest bardzo kompaktowy, a pomocna przy transporcie jest również jego niska waga. Xiaomi Mi Smart Electric Folding Bike to nieskończona ilość frajdy zamknięta w zaledwie 14.5 kg wagi! Zastanawiasz się, jak daleko na nim pojedziesz? Akumulator litowo-jonowy Samsung 18650mAh pozwala pokonanie zawrotnych 45 km. Inteligentna technologia dopasuje moc wsparcia do wysiłku, jaki wkładasz w jazdę. Doświadczysz doskonałej synergii między manualnym pedałowaniem a wspomaganiem elektrycznym dzięki sensorowi momentu obrotowego TMM4. Silnik bezszczotkowy o mocy 250W zapewnia większe przyspieszenie. Rozwiązania Mi Smart Electric Folding Bike zapewniają płynniejszą i przyjemniejszą jazdę, nawet w trudnych warunkach.

Przewaga w podróży

Trening właśnie stał się łatwiejszy, bo spalone na rowerze kalorie liczą się same. Wraz z zakupem otrzymujesz nie tylko rower, a także dostęp do danych na temat swojej jazdy! Kokpit roweru jest połączony z aplikacją, w której znajdziesz szczegóły swojej aktywności. Podstawowe informacje takie jak prędkość, moc urządzenia, przebyty dystans i zużycie energii zobaczysz bezpośrednio na wyświetlaczu umieszczonym na kierownicy. Zdobywasz przewagę na trasie, znając możliwości swoje i pojazdu. Panel sterowania to również podstawowe funkcje, takie jak włączenie wyłączenie samego roweru oraz świateł. Kokpit to centrum zarządzania trybami pomocy, do wyboru są aż 4:
• TRYB OFF Czyli wyłączenie wspomagania. Cieszysz się jazdą i korzystasz z normalnego, składanego roweru, używając wyłącznie swojej siły.
• TRYB EKO Połowa pracy rowerzysty jest tu kierowana na rower. Z trybu Eko możesz korzystać nawet podczas najdłuższych tras, ponieważ nie zużywa dużo energii.
• TRYB NOR Najprościej mówiąc, ile od siebie dajesz, tyle dostajesz. Siła włożona w pedałowanie odpowiada sile, jaką wspomoże Cię silnik elektrycznego roweru.
• TRYB BO+ Najsilniejsza moc wspomagania. Rower odczyta Twój wkład siły i wspomoże Cię o 150% tej mocy.

Pełna moc

Wspaniałe osiągi Mi Smart Electric Folding Bike są składową wielu elementów. Jest nie tylko ostateczna forma pojazdu, wygodny design, a także to, co nadaje mocy urządzeniu. W projekcie użyliśmy wyjątkowo wytrzymałego ogniwa litowo-jonowego Samsung 18650 o zasięgu ~45 km. Wysoka jakość baterii umożliwia Ci codzienne korzystanie z niezawodnego roweru. Akumulator jest umieszczony w rurze ramy głównej, dzięki czemu w szybki i prosty sposób wyciągniesz go w celu naładowania (które nie zajmie dłużej niż 4 godziny). Pamiętaj, że nawet jeśli zapomnisz o ładowaniu, przejażdżka będzie równie miła i komfortowa.

Ruszaj z Xiaomi!

Czy zdecydujesz się zabrać Mi Smart Electric Folding Bike na przejażdżkę? Niesamowite doznania z jazdy gwarantowane!

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.