Przyszłość zawarta w Mi 11 5G

Przyszłość zawarta w Mi 11 5G

Czy jako dzieci zastanawialiście się, co przyniesie przyszłość oraz jakie możliwości będą przyświecać ludzkości? My co prawda nie jesteśmy już dziećmi, ale marzenia i wielkie pomysły zostały z nami do dziś. Zostań z nami i sprawdź, jakie przełomowe technologie zostały zawarte w Xiaomi Mi 11 5G...

Piękno wykonania

Popularna opinia głosi, że o gustach się nie dyskutuje... ale czy piękno nie jest czasami oczywiste? Mi 11 5G może poszczycić się znakomitą jakością wykonania i dbałością o detale. Zastosowanie szkła Corning® Gorilla® Glass Victus™ zapewnia trwałość ekranu, zaokrąglone krawędzie ułatwiają użytkowanie, a lekko zakrzywiony tył smartfona pozwala na perfekcyjne dopasowanie się do dłoni. Horizon Blue, Midnight Grey oraz Cloud White to kolory, które skradną niejedno spojrzenie!

Asystent reżysera

Mi 11 5G oferuje szereg wyjątkowych funkcji filmowych. Aż osiem filtrów zapewni niepowtarzalny klimat Twoim dziełom, a stabilizator obrazu zadba o to, aby film prowadzony był płynnie. Tryb Ultra Nocnego Wideo pozwoli na wysokiej jakości klipy, nawet po zmroku. Jeśli masz ochotę na efekty specjalne, masz ich do wyboru aż sześć! Oto one:
•Zatrzymanie czasu
•Magiczny ZOOM
•Wolna migawka
•Nocne wideo poklatkowe
•Zatrzymanie klatki
•Świat równoległy

Odbicie rzeczywistości

Patrząc na zachód słońca możemy odnieść wrażenie, że jest zbyt piękny, aby w pełni uchwycić go aparatem w smartfonie, ale nie z Mi 11 5G! Ponad miliard kolorów pozwoli Ci uchwycić rzeczywistość taką, jaka jest! Wyświetlacz True Colour z ultrawysoką rozdzielczością WQHD+ pozwala na ukazanie większej ilości szczegółów i oglądanie wideo o wysokiej rozdzielczości 1440p. Jasność ekranu pozwala cieszyć się smartfonem w pełnym słońcu, a dla wygody możesz ustawić tryb nocny, aby aplikacje wyświetlały się w ciemniejszych kolorach.

Nowa jakość dźwięku

Głośniki sygnowane przez cenioną markę Harman Kardon są gwarancją jakości i pełnego zanurzenia w muzycznym doznaniu. Otrzymujesz dostęp do samego centrum akcji, doświadczając niesamowitych dźwięków ulubionego filmu, muzyki lub rozgrywki. Z niesamowitymi głośnikami Xiaomi Mi 11 5G zapomnisz o otaczającej Cię codzienności!

Szybkość i wydajność

Mi 11 5G to nowy standard wydajności. Procesor Qualcomm® Snapdragon™ 888 utrzymuje działanie sprzętu na najlepszym poziomie. Jego moc obliczeniowa wynosi możliwości dzisiejszej technologii na nowy poziom, czyniąc go przodującym procesorem 5G na rynku. Urządzenie będzie zawsze gotowe do pracy, gdyż dzięki szybkiej ładowarce 55W GaN w zestawie, do pełnego naładowania potrzebuje jedynie 45 minut. Miej dostęp do tego, co najlepsze, zawsze i wszędzie!

Kosmiczna łączność

Mi 11 5G dotrzyma Ci kroku! Jeśli lubisz wykonywać kilka czynności jednocześnie, potrzebujesz szybkiego i niezawodnego łącza. Połączenie w Mi 11 5G osiąga przepustowość na poziomie 3.5 GB/bps. Nowy model Mi to większa przepustowość sieci 5G oraz szybsze kodowanie przesyłania danych.

Przyszłość w Twojej dłoni!

Podzespoły wykorzystywane w Mi 11 5G to definicja wydajności i postępu. Przekonaj się, jak wiele możliwości stawia przed Tobą Xiaomi Mi 11 5G. Twórz, baw się i przeżywaj wszystko w lepszej jakości razem z Xiaomi!

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.