Pokaz bezprzewodowego ładowania 80W

Pokaz bezprzewodowego ładowania 80W

Piękne oblicze codzienności

Większość ludzi ładuje swój telefon codziennie. Nie koniecznie z potrzeby, a z przyzwyczajenia. Jeśli chcesz otaczać się rzeczami pięknymi i funkcjonalnymi, to spodoba Ci się to, co przygotowaliśmy. Nowa podstawka ładująca Xiaomi spełnia wszystkie kryteria, by stać się urządzeniem, które pokochasz. Zadowoli Twoje oko i zaoszczędzi czas. Zobacz, co potrafi!

Żagle na maszt!

Piękny kształt to dopiero zapowiedź wspaniałej funkcjonalności. Gdy pierwszy raz weźmiesz Mi 80W Wireless Charging Stand w dłoń, zwróć uwagę na precyzję wykonania. Nawet najmniejszy szczegół jest dopracowany, w każdym możliwym stopniu. Forma przypominająca żagiel, doskonale wspiera telefon podczas ładowania. Dzięki przemyślanej konstrukcji możesz używać Mi 80W Wireless Charging Stand jako podstawki na telefon. Oglądaj filmiki i prowadź rozmowy wideo, ładując telefon!

Jak to działa?

Nic prostszego! Połóż telefon na Mi 80W Wireless Charging Stand i już. Na tyle urządzenia widoczna jest malutka dioda. Powiadomi Cię ona o tym, czy telefon prawidłowo się ładuje. Jeśli się zaświeciła, wszystko działa, jak należy. Oprzyj telefon pionowo lub poziomo, jak Ci wygodniej! Zapomnij o zniszczonym wejściu do ładowarki i powitaj lepszy sposób na napełnienie baterii!

Zachowaj zimną... ładowarkę

Nowe produkty to nowe możliwości. Z Xiaomi Mi 80W Wireless Charging Stand naładujesz potężną baterię 5000Mah w zaledwie 36 minut. Błyskawiczne ładowanie zawdzięczasz dużej mocy urządzenia. Przy tak dużym i szybkim przepływie energii ważne jest odpowiednie odprowadzanie ciepła. W Mi 80W Wireless Charging Stand umieściliśmy wentylator, aby zapobiec przegrzaniu.

Jeszcze więcej mocy

Do ładowarki bezprzewodowej dodana jest kostka o mocy 120W. Możesz podpiąć ją do bezprzewodowej podstawki lub bezpośrednio do smartfona. Nie musisz obawiać się wystawienia na zbyt duże napięcie elektryczne – urządzenie dobierze moc odpowiednią dla telefonu, które ładuje.

Kierunek przyszłość!

Wybierz Xiaomi Mi 80W Wireless Charging Stand i wejdź w nową erę ładowania!

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.