Oglądaj premierę Redmi Note 11!

Oglądaj premierę Redmi Note 11!

Już 22 lutego 2022 r. o godzinie 12:00 odbędzie się premierowy livestream, na którym poznasz pełne specyfikacje wszystkich przedstawicieli nowej serii Redmi Note 11. Jeśli pragniesz dowiedzieć się jak najwięcej o najnowszych smartfonach, nie może Cię zabraknąć na naszym wydarzeniu.

Bohaterowie popołudnia

Jesteśmy pewni, że się nie rozczarujesz! Podczas prezentacji, na scenę wkroczy imiennik serii — Redmi Note 11. Możemy zdradzić, że nie będzie on osamotniony… Jednak by poznać dalsze szczegóły, musisz jeszcze trochę poczekać. Wszystkiego dowiesz się, siadając przed komputerem w czasie trwania naszego live'a, 22 lutego o 12:00.

W oczekiwaniu na premierę

Nie możesz się doczekać nowości? Mamy coś na poprawę humoru! Na naszej stronie odnajdziesz baner prowadzący do wyjątkowego wyzwania Redmi. Klikając grafikę, przeniesiesz się do przygotowanej przez nasz zespół gry. Przeskakuj na kolejne podesty, przytrzymując ekran smartfonu przez określoną ilość czasu. Wczuj się i osiągnij jak najwyższą pozycję w rankingu! Najlepsi gracze mają szansę wygrać niezwykłe nagrody. To świetne rozwiązanie na zabicie czasu, w oczekiwaniu na powitanie nadchodzącej serii Redmi Note 11. Weź udział w rywalizacji już dziś!

Sprawdź nasze portale społecznościowe i daj znać, czego oczekujesz od najnowszej serii Redmi Note 11. Jesteśmy pewni, że spełni wszelkie stawiane przed nią oczekiwania. Trzeba jednak jeszcze trochę poczekać, aby zobaczyć, czy i tym razem mamy rację... Pamiętaj, widzimy się 22 lutego o 12:00 na relacji z Polskiej premiery serii smartfonów Xiaomi!

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.