Nowe szaty króla porządku

Nowe szaty króla porządku

Xiaomi w swoim portfolio inteligentnych urządzeń zaprezentowało już całkiem spory asortyment sprzętu mającego pomóc w utrzymaniu naszych mieszkań w pożądanym ładzie i porządku. Na horyzoncie jawi się zupełnie nowy odkurzacz bezprzewodowy Mi Handheld Vacuum Cleaner Light, który jeszcze sprawniej zaprowadzi porządek w Twoim mieszkaniu, dokonując tego z niesamowitą lekkością. Jak to możliwe? Zapraszamy do lektury poniżej!

Moc, którą czuć

Mi Handheld Vacuum Cleaner Light uzbrojono w potężny silnik bezszczotkowy o mocy 220W, zdolny wygenerować 50AW mocy ssącej. To aż za dużo, żeby móc spokojnie posprzątać duży dom lub mieszkanie wielkometrażowe. Tak wydajny silnik zasila pojemna bateria 2500mAh, zapewniająca niezakłóconą pracę odkurzacza przez 45min w trybie standardowym. Dzięki tak długiemu cyklowi pracy na baterii masz pewność, że moc urządzenia będzie zawsze na najwyższych obrotach, nawet podczas długich maratonów sprzątania! Wysoka moc Mi Handheld Vacuum Cleaner Light razem z pojemnym akumulatorem to gwarancja skuteczności każdego odkurzania!

Nie boi się wysokości

Light w nazwie odnosi się do minimalnej masy odkurzacza, która wynosi zaledwie 1.2kg. Tak niska masa pozwala na wygodne operowanie odkurzaczem jedną ręką, dzięki czemu możesz z łatwością odkurzyć sufit, wysoko zawieszone półki i inne trudno dostępne miejsca. Dzięki opcji montażu stacji dokującej na ścianie urządzenie nie zajmuje również dużo miejsca. To nie tylko sprawi, że Twój pokój będzie lepiej zorganizowany, ale również zagwarantuje, że Xiaomi Mi Handheld Vacuum Cleaner Light będzie zawsze pod ręką wtedy, gdy go potrzebujesz.

Potrójna filtracja – dla maksymalnej efektywności

Xiaomi Mi Handheld Vacuum Cleaner Light został wyposażony w potrójny filtr zapewniający do 99.98% skuteczności filtracji. Dzięki temu zabiegowi, wciągnięte przez odkurzacz powietrze zostaje oczyszczone z kurzu i innych cząsteczek, które opuszczając urządzenie, mogłyby zanieczyścić pomieszczenie. Przekręć i wyjmij – to jedyne kroki wymagane do opróżnienia pojemnika z brudem w Mi Handheld Vacuum Cleaner Light. Skąd wiadomo, kiedy należy opróżnić odkurzacz? Wystarczy zerknąć przez okienko z boku urządzenia, przez które w łatwy sposób można określić poziom zapełnienia zbiornika.

Wielofunkcyjne końcówki

Mi Handheld Vacuum Cleaner Light to uniwersalny odkurzacz, który sprawdzi się doskonale przy wielu zadaniach w Twoim domu, jak i również podczas sprzątania samochodu. Potrzebujesz szerokiej końcówki, która sprawnie pozbędzie się brudu z parkietu, wykładziny lub dywanu? Czegoś, co precyzyjnie usunie brud spod niskich mebli i innych trudnodostępnych szczelin? Czy może kot przebiegł Ci po klawiaturze i zostawił tam kępkę kłaczków? Xiaomi Mi Handheld Vacuum Cleaner Light posiada w zestawie wszystkie niezbędne końcówki, które będą gotowe na każdą ewentualność!

Poczuj przyjemność czystości!

Bądź z nami na Mi-Home.pl już 22 kwietnia o godzinie 08:00. Co się wtedy wydarzy? Flash Sale niesamowitego odkurzacza Xiaomi Mi Handheld Vacuum Cleaner Light! Nie kuś losu i zagwarantuj sobie lekkość sprzątania, zapisując się na powiadomienie już teraz!

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.