Nowa suszarka Xiaomi już dostępna!

Nowa suszarka Xiaomi już dostępna!

Lubisz swoje włosy? Dbaj o nie! Nie lubisz? Spraw, że znów zapałasz do nich sympatią! Wystarczy, że wyposażysz się w najnowszą inteligentną suszarkę Mi Ionic Hair Dryer H300, a Twoje włosy odzyskają dawny blask! Czemu inteligentną? Przekonajmy się!

Suszy tak, że aż nie strach

Ogromna moc 1600W zapewnia superwydajny przepływ powietrza na poziomie 20 m/s, co przekłada się na błyskawiczne osuszanie nawet najgęstszych włosów. Co w przypadku gdy obawiasz się tak wielkiej mocy suszącej? Bez paniki, wspomniana wcześniej inteligencja suszarki objawia się tutaj poprzez sprytną kontrolę temperatury. Niezależnie od temperatury otoczenia i długości sesji osuszania, powietrze wydobywające się z Mi Ionic Hair Dryer H300 nigdy nie przekroczy 57℃, gdy wybrany jest tryb stałej temperatury. Jest to w pełni bezpieczna dla włosów wartość, zapewniająca maksymalną wydajność osuszania przy jednoczesnym zagwarantowania bezpieczeństwa Twoich włosów. Ta suszarka Xiaomi suszy nie tylko efektywnie, ale także inteligentnie!

Inteligentna konstrukcja

Przemyślany projekt suszarki pozwolił skrócić jej obudowę do absolutnego minimum. Sam korpus urządzenia ma zaledwie 9,5 cm długości, przez co manewrowanie będzie dziecinnie proste i przyjemne. Co więcej, waga całej suszarki nie przekracza pół kilograma, dzięki czemu możesz swobodnie suszyć włosy, bez strachu o przeciążenie ręki.

Obczaj te jony

50 milionów jonów negatywnych to dużo… Ale co one właściwie robią? Wbrew nieprzychylnej nazwie, negatywny oznacza w tym przypadku korzystny dla zdrowia. Dużo negatywnych jonów równa się brak puszenia oraz elektryzowania się włosów. Jakby tego było mało, jony subtelnie muskają łuskę Twojego włosa, gwarantując delikatne i zdrowe suszenie każdego dnia!

Cicho, szybko, inteligentnie

Z Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer H300 masz pełną kontrolę nad tym, co dzieje się z Twoimi włosami. Najnowsza suszarka Xiaomi sprawi, że wysuszysz, ożywisz, i nadasz blasku każdemu pojedynczemu włoskowi. Przemyślana konstrukcja obudowy gwarantuje, że chwyt jest pewny, suszenie błyskawiczne i ciche, a radość posiadania zdrowych włosów nie do opisania!

Zamów i susz do woli!

Jeśli zdecydujesz się na zakup najnowszej suszarki od Xiaomi, możesz mieć pewność, że znajomi będą pytać na każdym kroku o Twoją fryzurę. A Ty możesz dumnie odpowiadać: to nie ja, to moja suszarka Xiaomi! Zamów Mi Ionic Hair Dryer H300 już teraz i zagwarantuj sobie i swoim włosom to, co najlepsze!

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.