Nowa generacja zdrowia Xiaomi

Nowa generacja zdrowia Xiaomi

Od wielu miesięcy szykowaliśmy się, aby zaprezentować Wam najnowszą nowinkę. Na horyzoncie ukazała się nowa inteligentna opaska Xiaomi, która niesie ze sobą szereg nowych możliwości. Przedstawiamy Wam produkt, z którego jesteśmy dumni. Sprawdź, co oferuje najnowsza odsłona kultowej opaski Mi Smart Band 6!

Wygoda dużego ekranu

Wyświetlacz AMOLED o przekątnej 1,56" i zagęszczeniu pikseli 326ppi pozwala na swobodne korzystanie z opaski w pełnym komforcie. Wszystko, co zobaczysz na swoim Mi Smart Band 6, ukaże się w najwyższej jakości, ostre niczym brzytwa. Dzięki opcji personalizacji ekranu zdjęcie ukochanej osoby lub swojego pupila rozświetli Twój dzień – ustaw ulubione zdjęcie na tapetę i ciesz się tym widokiem każdego dnia! W łatwy sposób personalizuj swoją opaskę i spraw, aby była naprawdę Twoja.

Trenuj to, co lubisz

Mi Smart Band 6 to czysta inteligencja połączona z automatyką. Opaska identyfikuje samodzielnie 6 trybów fitness, ułatwiając Ci proces treningu. Trenuj, a Mi Smart Band 6 zadba o podliczenie wszystkich spalonych kalorii. Nowa opaska to nowe tryby fitness – jest już ich aż 30! Rozciąganie, Boks, Zumba, HIIT, Gimnastyka, Trening siłowy, Pilates, czy Łyżwiarstwo to tylko niektóre z nowych funkcji treningowych dostępnych dla Ciebie. Wybierz ulubiony sport i pozwól, aby nasza opaska towarzyszyła Ci w drodze do sukcesu!

Uchwyć dzień

Opaska umożliwia monitorowanie tętna oraz śledzenie saturacji SpO₂, czyli ilości tlenu transportowanego przez nasze czerwone krwinki. Niezależnie od tego, czy jesteś w pracy, wykonujesz trening lub stresujesz się ślubem kolegi, opaska wskaże Ci, jak takie okoliczności wpływają na rytm bicia serca oraz wydajność organizmu. Razem z inteligentną opaską możesz monitorować swoje osiągnięcia, postępy oraz wzloty i upadki. Przejdź do historii swoich treningów i sprawdź, w jaki sposób rozwijasz się każdego dnia. Jakość snu również ma kluczowe znaczenie dla codziennej efektywności. Kontroluj jakość oddechu podczas snu z pomocą Mi Smart Band 6 i zapomnij o bezsennych nocach! Masz ochotę popływać w basenie? Możesz to zrobić wraz z opaską na nadgarstku! Mi Smart Band 6 posiada wodoodporność do 50m i może być noszony podczas pływania.

Wygoda ładowania

Ładowanie magnetyczne w Mi Smart Band 6 sprawiło, że odnawianie mocy jest szybkie, przyjemne i nie wymaga zdejmowanie paska! Pojedyncze naładowanie może zapewnić do 14 dni pracy urządzenia lub do 19 dni w trybie oszczędzania energii. Opaska Xiaomi tak imponujący wynik pracy na jednym cyklu ładowania zawdzięcza swojej wyjątkowo pojemnej baterii.

Postęp to jej drugie imię

Innowacje zostały wprowadzone w każdym aspekcie urządzenia i zadbaliśmy o to, aby jej funkcjonalność sprostała najwyższym wymaganiom. Od strony technicznej, poprzez nowe ułatwienia, funkcje, a nawet kolorystyczne wersje opaski – Mi Smart Band 6 został zaprojektowany tak, aby osiągnąć doskonałość i powalić na kolana swoich rywali!

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.