Na seans zaprasza Xiaomi

Na seans zaprasza Xiaomi

Zbliżają się święta, a co za tym idzie, czas prezentów, wieczornych seansów i wolnych dni. W poszukiwaniu zajęć na ten zimowy czas warto rozważyć kilka nowości. Dzisiaj przybywamy do Ciebie z jedną z nich. Jest to zapowiedź kina w pudełku. Jest nim Mi Smart Projector 2, który być może i Tobie zapewni rozrywkę.

Mi Smart Projector 2

Wystarczy spojrzeć na to cudo, by uświadomić sobie, że dawny, zapomniany projektor odszedł już do lamusa. By zaimponować sobie i rodzinie podczas świąt, nie wystarczy otrzepać z kurzu stary zestaw filmowy. Przygotowujecie popcorn, siadacie przed ekranem, ale to nadal nie jest “to coś”. Staroć ściągnięty ze strychu nie spełnia już swojej roli. Trzeba pomyśleć nad nowszym rozwiązaniem, takim jak Mi Smart Projector 2. Przy projektowaniu tego modelu, wady dawnych projektorów zostały wyeliminowane. Pewnie pamiętasz jeszcze lekcje szkolne, podczas których urządzenie trzeba było ustawiać na książkach, aby uzyskując równy obraz. Teraz sprawę rozwiązuje automatyczna korekta trapezu. To funkcja, która zastąpi grupę szkolnych interesantów przesuwających źródło obrazu w tę i we w tę.

Bezbłędny dźwięk

Przywołajmy jeszcze raz nostalgiczne wspomnienie lekcji z użyciem projektora. Pamiętasz może to przejmujące, przyprawiające o ból głowy trzeszczenie głośników? Jeśli próbujesz wymazać to wspomnienie z pamięci, zachęcamy do wyczekiwania na Xiaomi Mi Smart Projector 2. We współpracy z Dolby Audio™, dawne, przykre dźwięki przestaną Cię nawiedzać. Oddasz się pięknemu widowisku kojącemu zmysł wzroku i słuchu. Wszystko w jednym małym pudełku, niesamowite, prawda? Rodzinny wieczór filmowy nie musi być prowizoryczny, można zabrać się do sprawy profesjonalnie i sprawić sobie Mi Smart Projector 2.

To wszystko się łączy…

Z tym niewielkim, lecz wyjątkowym urządzeniem zyskujesz wiele możliwości. Wydawałoby się, że istoty kina nie da się zamknąć w pudełku o wymiarach 115 x 150 x 150 mm... A jednak projektantom Xiaomi się to udało! Do Mi Smart Projector 2 będziesz w stanie podłączyć dowolny sprzęt. Masz do dyspozycji następujące złącza:
• HDMI
• USB 2.0
• Port słuchawkowy Jack

Dobra perspektywa na przyszłość

Czy projektor Xiaomi Mi Smart Projector 2 pojawi się na naszej stronie? Na odpowiedź musisz jeszcze zaczekać. Zapewniamy, to wydarzenie nie obejdzie się bez echa. By mieć pewność, że nie przegapisz tej oferty, zapisz się do naszego newslettera. Otrzymasz w nim informacje o najnowszych produktach i ofertach.

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.