Mi Smart Band 5 - Aktywny przełom

Mi Smart Band 5 - Aktywny przełom

Urządzenia z serii Mi Smart Band stale zyskiwały na popularności, trafiając do coraz większej grupy fanów technologii. Swoją dobrą sławę zawdzięczają stale rozwijanym, przydatnym w codziennym życiu każdego aktywnego człowieka funkcjom. Już od pierwszej edycji opaski, urządzenia te wyróżniały się niebywale przyzwoitą relacją ceny do oferowanych możliwości oraz jakości wykonania. Przyjrzyjmy się, czym najnowsza generacja inteligentnych opasek zaskoczy nas tym razem!

Dobre pierwsze wrażenie

Mi Smart Band 5 już na starcie dumnie prezentuje powiększony względem poprzednika wyświetlacz AMOLED 1,1” o wyższej rozdzielczości 126 × 294 px. Taka kombinacja pozwala na lepszą widoczność opaski podczas uprawiania wszelkich sportów oraz zauważalnie poprawia estetykę urządzenia. Większy obszar roboczy pozwala również na łatwiejsze odczytywanie powiadomień i wygodniejszą obsługę. Mi Smart Band 5 to idealny przypadek, w którym praktyczność spotyka się z elegancją, aby stworzyć kombinację idealną na każdą okoliczność.

Sprawdź

Mi Smart Band 5

W trosce o Twoje zdrowie

Mi Smart Band 5 to również ulepszenia w dziedzinie monitorowania naszego zdrowia. Usprawniony biosensor PPG pozwolił na zwiększenie dokładności pomiarów tętna podczas wykonywania różnych aktywności nawet o 50%. 24-godzinna analiza snu dokładnie zmierzy jakość Twojego snu oraz drzemek, aktywnie monitorując poszczególne fazy snu, a w tym fazę REM, która jest szczególnie istotna dla prawidłowego wypoczynku naszego organizmu. Mi Smart Band 5 dba o Ciebie na każdym kroku, dzięki czemu zauważysz każdą zmianę swojego ciała i będziesz mieć czas na odpowiednią reakcję.

Sprawdź

Mi Smart Band 5

Z myślą o płci pięknej

Nowością piątej generacji Mi Smart Band jest tryb monitorowania cyklu menstruacyjnego. Inteligentna opaska rejestruje fazy cyklu miesiączkowego oraz fazy owulacji, które następnie przetwarza, dzięki czemu na ich podstawie będzie w stanie z wyprzedzeniem przesyłać przydatne powiadomienia na Twój smartfon. Wszelkie dane w rozbudowanej formie na temat cyklu menstruacyjnego będą dostępne z poziomu aplikacji Mi Fit.

Sprawdź

Mi Smart Band 5

Xiaomi Mi Smart Band 5

Specyfikacja

 • Ekran dotykowy AMOLED 1,1"
  Rozdzielczość 126 × 294 px
 • Kompatybilność:
  Android 5.0 i wyższy / iOS 10 i wyższy
 • Łączność:
  Bluetooth 5.0 BLE
 • Czas pracy na baterii / Czas ładowania:
  do 14 dni (20 dni tryb oszczędzania) / do 2 h
 • Klasa wodoodporności:
  5ATM (do 50 m)

Sprawdź

Mi Smart Band 5

Więcej aktywności

Urządzenie oferuje aż 11 indywidualnych trybów aktywności, dzięki czemu każdy mógł uprawiać ulubioną odmianę sportu razem z Mi Smart Band 5! Pełna lista profesjonalnych trybów sportowych zawiera: Wioślarstwo, trening eliptyczny, jogę, bieganie, jazdę na rowerze, pływanie, jazdę na rowerze stacjonarnym, skakankę, bieżnię, szybki marsz oraz Freestyle. Wybierz swój ulubiony sport, a Mi Smart Band 5 dotrzyma Ci kroku! Szczegółowe dane z wykonanych treningów są zapisywane na aplikacji Mi Fit, dzięki czemu z łatwością porównasz historię aktywności i zaplanujesz kolejne treningi.

Sprawdź

Mi Smart Band 5

Przemyślana konstrukcja

Mi Smart Band 5, jak zawsze w serii oferuje wytrzymałą obudowę, dzielnie znoszącą nawet najcięższe treningi! Odporne na zarysowania szkło na froncie gwarantuje zachowanie pełni estetyki opaski nawet po długim czasie eksploatacji. Pod wytrzymałą obudową umiejscowiono baterię o pojemności 125 mAh, pozwalającej na intensywne korzystanie z opaski przez okres 14 dni. Podczas korzystania z trybu oszczędzania baterii ten czas wydłuża się nawet do 20 dni! Wygodne magnetyczne ładowanie pozwala naładować do pełna opaskę w zaledwie 2 godziny!

Sprawdź

Mi Smart Band 5

Poprawiona funkcjonalność

Mi Smart Band 5 ułatwia codzienne życie, oferując masę przydatnych funkcji. Z poziomu opaski możesz sterować takimi opcjami smartfona jak odblokowywanie ekranu, wyciszanie, uruchamianie trybu nie przeszkadzać, czy nawet zdalną obsługę aparatu w smartfonie! Będziesz także na bieżąco z powiadomieniami i połączeniami przychodzącymi, dzięki czemu już nigdy nie przegapisz żadnego wydarzenia. Mi Smart Band 5 doczekał się również ewolucji w dziedzinie ładowania baterii. Magnetyczne piny urządzenia automatycznie przyciągną się do ładowarki, zapewniając pewny chwyt i wygodę, bez konieczności fizycznego podłączania go do ładowarki.

Sprawdź

Mi Smart Band 5

Krok w dobrym kierunku

Mi Smart Band 5 to wszystko, za co fani pokochali jego poprzednika, ale ulepszone i wzbogacone o jeszcze bardziej przydatne funkcje. Nie zwlekaj, zaopatrz się w osobisty monitor Twojego zdrowia i zadbaj o prawidłowe funkcjonowanie organizmu nie tylko za dnia, ale również podczas snu! Kliknij baner poniżej i daj się pochłonąć uzależniającemu trybowi życia przepełnionego ulubionymi aktywnościami fizycznymi!

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.