Jakość dźwięku Xiaomi Redmi Buds 3

Jakość dźwięku Xiaomi Redmi Buds 3

W świecie audio nieraz ciężko połączyć niewielkie gabaryty z rewelacyjną jakością dźwięku i rozbudowaną funkcjonalnością. Jednak na szczęście niektóre konstrukcje spełniają wszystkie te wymagania, czyniąc ze słuchawek Redmi Buds 3 niezwykle uniwersalny produkt końcowy, sprawdzający się w każdej sytuacji. Xiaomi Redmi Buds 3 zalicza się do tej elitarnej grupy dzięki ultralekkiej obudowie o wadze zaledwie 4,5 g na jedną słuchawkę oraz szczegółowej i naturalnej jakości odtwarzanego dźwięku. Zostań z naMi i dowiedz się więcej już teraz!

Przetworniki, które mają znaczenie

Większa membrana oznacza większą efektywność w odtwarzaniu niższych częstotliwości. Przekłada się to na głębszy bas, lepszą scenę i wiele innych czynników, które sprawiają, że dźwięk Redmi Buds 3 jest prawdziwy i dojrzały. Przetworniki dynamiczne 12 mm i chipset Qualcomm® QCC3040 BLUETOOTH® to sprytne połączenie stawiające nie tylko na jakość dźwięku, ale także na długi czas pracy na pojedynczym ładowaniu. Mowa tu o 5 godzinach ciągłego odtwarzania audio i aż 20 godzinach całkowitej pracy na baterii podczas ładowania słuchawek w dołączonym do zestawu etui. To wygodne rozwiązanie pozwalające utrzymać Redmi Buds 3 w najlepszej kondycji i gotowości do następnej muzycznej sesji.

Zabierzesz je na siłownię

Certyfikat IP54 oznacza zmaksymalizowaną odporność na działanie wody i kurzu. Przypadkowe zalanie, czy intensywne treningi nie są straszne dla Redmi Buds 3. Po zakończonej sesji na siłowni wystarczy wytrzeć nadmiar wilgoci ze słuchawek i odłożyć je do etui, gdzie będą niecierpliwie czekać na Twój kolejny trening. Wykonując zaawansowane ćwiczenia, często nie mamy czasu na sięganie do kieszeni po smartfon w celu pominięcia niechcianego utworu. Redmi Buds 3 wychodzi temu naprzeciw, oferując intuicyjne i precyzyjne sterowanie. Wystarczy pojedyncze dotknięcie słuchawki, by zmienić pożądany tryb, a inne kombinacje pozwolą na pauzowanie i wznawianie odtwarzania, czy odbieranie bądź odrzucanie połączeń. Redmi Buds 3 to także inteligentne funkcje, takie jak aktywne wykrywanie, czy słuchawki faktycznie znajdują się w uszach. W praktyce oznacza to, że muzyka automatycznie zatrzyma się, jak tylko czujnik wykryje, że nawet jedna z nich została wyjęta. Pozwoli to uniknąć niechcianej sytuacji, w której umyka nam najlepszy fragment utworu, bo musieliśmy zrobić sobie przerwę w treningu.

Słuchają, co do nich mówisz

Dobre zestawy słuchawkowe nie tylko potrafią perfekcyjnie odtwarzać dźwięk, ale są jednocześnie wspaniałymi słuchaczami! Dwa mikrofony oznaczają dwa razy więcej zebranych danych, a w rezultacie klarowną jakość dźwięku przekazywaną Twojemu rozmówcy. Jakby tego było mało, słuchawki Xiaomi korzystają z technologii dynamicznej redukcji hałasu otoczenia i echa Qualcomm® cVc™ Echo Cancelling i Noise Suppression. Dzięki temu będzie Cię słychać tak samo dobrze bez względu na to, czy podróżujesz w godzinach szczytu zatłoczoną komunikacją miejską, czy w Twoim otoczeniu słychać jedynie szum rozbrykanych bieżni i orbitreków.

Kup Redmi Buds 3 już teraz!

Nie zwlekaj i zagwarantuj sobie pełnię dźwięku i możliwości z nowymi słuchawkami bezprzewodowymi Xiaomi. Spraw, by już teraz towarzyszyła Ci najlepsza jakość odtwarzanej muzyki. Redmi Buds 3 z dynamicznymi membranami 12mm, szybką łącznością Bluetooth 5.2 i masą nowoczesnych funkcji czekają na Ciebie!

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.