Funkcje Mi TV P1

Funkcje Mi TV P1

Najlepsze kinowe doznania w Twoim salonie! Seria Mi TV P1 jest już dostępna i gwarantuje najwyższą jakość obrazu i dźwięku, niesie ze sobą coś jeszcze... Jesteście gotowi dowiedzieć się co takiego? Zapraszamy do zapoznania się z funkcjami najnowszej serii telewizorów Xiaomi.

Inteligentne centrum sterowania

Najlepsze kinowe doznania w Twoim salonie! Seria Mi TV P1 jest już dostępna i gwarantuje najwyższą jakość obrazu i dźwięku, niesie ze sobą coś jeszcze... Jesteście gotowi dowiedzieć się co takiego? Zapraszamy do zapoznania się z funkcjami najnowszej serii telewizorów Xiaomi.

Wygodnie i szybko przesyłaj treści

Wbudowana funkcja Chromecast i obsługa Miracast ułatwiają udostępnianie treści ze smartfona lub tabletu do telewizora. Jest to tak proste i szybkie jak jeszcze nigdy dotąd. Z funkcją Chromecast możesz na przykład grać w ulubioną grę, ciesząc się większym obrazem. Przesyłanie treści to nowe spektrum możliwości, które możesz wykorzystać, jak tylko chcesz! Dodatkowo za pomocą pilota zdalnego sterowania Bluetooth 360° będziesz łatwo sterować telewizorem niezależnie od kierunku wskazywania. Otrzymasz też łatwy dostęp do aplikacji Netflix i Prime Video za sprawą dedykowanych klawiszy skrótu na pilocie.

Nielimitowana porcja rozrywki

Dzięki systemowi Android TV masz łatwy dostęp do szerokiego asortymentu filmów, programów oraz ponad 7000 aplikacji w jednym miejscu. Biblioteka ponad 400000 produkcji już na Ciebie czeka. Uzyskaj dostęp do łatwej rozrywki z serią Mi TV P1. Teraz na telewizorze sprawdzisz pocztę, najnowsze wiadomości i przeszukasz najdalsze zakamarki internetu. Możliwości są nieograniczone, z Android TV możesz więcej!

Płynniejszy obraz

Telewizory Mi TV P1 43”, Mi TV P1 50” i Mi TV P1 55” zostały wyposażone w funkcję MEMC. Ta technologia pozwala na dodanie pośrednich klatek dla ujednolicenia obrazu i zniwelowanie lub całkowitą eliminację ewentualnych drgań i zacięć. Seria Mi TV P1 to ukłon w stronę innowacyjnej telewizji i najwyższej jakości obrazu. Teraz wydarzenia sportowe, wyścigi samochodowe i wiele więcej oglądniesz w lepszej formie.

Wypróbuj nowe możliwości

Mistrzowska łączność i wiele innych funkcji dopełnią doświadczenie perfekcyjnego seansu w zaciszu Twojego domu. Przekonaj się o tym na własnej skórze i przejrzyj naszą ofertę telewizorów serii Xiaomi Mi TV P1!

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.