Bezprzewodowy power bank Xiaomi

Bezprzewodowy power bank Xiaomi

Power bank to coś, co może przydać się w każdych warunkach. Od codziennych wyjść, przez dłuższe wycieczki, aż na wielodniowych wyjazdach kończąc. Na co zda się Xiaomi 10W Wireless Power Bank 10000? O tym już za chwilę, zapraszamy do czytania!

Bez zbędnego kablowania!

Może brzmi to zabawnie, ale w praktyce brak zbędnych kabli może okazać się niemal zbawienny. W czasach gdy coraz więcej smartfonów obsługuje funkcję ładowania bezprzewodowego, rozwiązania typu Xiaomi 10W Wireless Power Bank 10000 stają się coraz bardziej pożądane. W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie, Xiaomi nie pozostaje w tyle. Być może już niedługo w naszym sklepie Mi-Home.pl pojawi się opisywany dziś powerbank nowej generacji. Na co go stać? Przyjrzyjmy się mu bliżej…

Ogromna moc, lekka konstrukcja

Ile urządzeń towarzyszy Ci podczas typowego dnia? Telefon, słuchawki, a może coś jeszcze? W kryzysowej sytuacji może zdarzyć się, że wszystkie te narzędzia rozładują się jednocześnie. Na taką sposobność warto mieć w zanadrzu naładowany Xiaomi 10W Wireless Power Bank 10000. Gdy tylko przyjdzie na to potrzeba, wystarczy podłączyć do niego rozładowane akcesoria, a w mig powrócą do działania. W przypadku smartfonu obsługującego bezprzewodowe ładowanie sprawa jest jeszcze prostsza. Wystarczy położyć telefon na power banku, a ten od razu “weźmie się do roboty”. Przy tego typu produkcie niezmiernie ważna jest niewielka waga, dlatego Xiaomi 10W Wireless Power Bank 10000 liczy jedynie 240g. Zmieścisz go w niemal każdej torebce, plecaku czy nerce.

Jak szybko zadziała?

Używając ładowania bezprzewodowego, power bank wykorzystuje moc 10W. Z pomocą kabla, telefon lub inne, dowolne urządzenie podładujesz już z mocą 22,5W. Sam Xiaomi 10W Wireless Power Bank 10000 potrzebuje jedynie 4 godzin, by wypełnić się energią. Tylko tyle wystarczy, by przygotować się do dłuższej podróży, nawet tej samolotowej!

Międzywymiarowa współpraca

Nadchodzący power bank działa ponad podziałami. Co to dokładnie oznacza? Xiaomi 10W Wireless Power Bank 10000 współpracuje nie tylko z telefonami Xiaomi, a obsługuje również smartfony takich popularnych firm jak Samsung i Apple. Przy pomocy nowego powerbanka Xiaomi doładujesz niemal każdy sprzęt, bez obaw i zbędnego kombinowania.

Absolutna ochrona

Bezpieczeństwo to jeden z najważniejszych aspektów, jaki bierzemy pod uwagę przy tworzeniu naszych produktów. Dlatego też Xiaomi 10W Wireless Power Bank 1000 został wyposażony w szereg zabezpieczeń. Dzięki nim powerbank się nie przegrzeje ani nie dojdzie w nim do zwarcia. Co więcej, wykluczyliśmy ryzyko nadmiernego rozładowania i przeładowania. Mówiąc prościej – nadchodzący power bank Xiaomi stanie się niezawodnym elementem wyposażenia każdego podróżnika!

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.