5G dla każdego – Redmi Note 10 5G

5G dla każdego – Redmi Note 10 5G

Xiaomi Redmi Note 10 5G na dobre zagościł na naszej stronie, a wraz z nim łatwy dostęp do podwójnej sieci 5G, pozwalającej na korzystanie z dwóch kart SIM w tej nowoczesnej technologii. Zostań z nami i dowiedz się więcej o niesamowitych funkcjach najnowszego reprezentanta znanej serii Redmi Note!

Ulga dla oczu

Super szczegółowy wyświetlacz 6.5” FHD+ zdolny wyświetlić pełną gamę żywych kolorów to niewątpliwy atut dla wszystkich miłośników wirtualnej rozrywki. Szybkie mobilne gry nabiorą tempa i wrzucą Cię w prawdziwy wir akcji dzięki odświeżaniu 90Hz, pozwalając być zawsze na topie. Co więcej, czujniki oświetlenia 360° dopasują jasność ekranu do otoczenia, wybierając w czasie rzeczywistym jeden z aż 4096 poziomów jasności. Od teraz masz pewność, że każdy detal i otrzymana wiadomość będzie w pełni widoczna – nawet w ostrym słońcu!

Aparat na każdą okazję

Szczegółowy aparat 48MP bogaty w masę funkcji to klucz do udanej fotografii. Przysłona matrycy f/1.79 oznacza, że smartfon będzie w stanie z łatwością zbierać duże ilości światła nawet w niesprzyjających warunkach i prezentować jasne i wypełnione szczegółami fotografie. Potrzebujesz na chwilę zwolnić? Aparat w Xiaomi Redmi Note 10 5G potrafi rejestrować filmy w super zwolnionym tempie 120fps, dzięki czemu spojrzysz na z pozoru proste rzeczy z zupełnie nowej perspektywy.

Pomieści niejedno

Największa dostępna pojemność w Xiaomi Redmi Note oznacza aż 128GB szybkiej pamięci UFS2.2 na pokładzie, pozwalając na przechowywanie masy zdjęć, aplikacji, czy ulubionych filmów i gier. UFS2.2 jest gwarancją na błyskawiczne wczytywanie danych, instalowanie aplikacji oraz płynne codzienne użytkowanie. Dostępny wariant 64GB został stworzony dla tych, którzy cenią sobie porządek w plikach lub przechowywanie danych w wygodnej chmurze Xiaomi.

Wielordzeniowa wydajność

Nowy procesor MediaTek Dimensity 700 to moc w najczystszej postaci. Układ został wykonany w procesie technologicznym 7 nanometrów, a jego osiem rdzeni zostało zaprojektowane do pracy z prędkością aż 2.2Ghz. Układ graficzny ściśle współpracujący z procesorem to Mali-G57. Dzięki niemu nie musisz obawiać się o najbardziej zaawansowane graficznie gry mobilne – Redmi Note 10 5G będzie w stanie z łatwością wyświetlić je w wysokiej rozdzielczości i wysokiej liczbie klatek na sekundę.

Czeka na zadania

Redmi Note 10 5G nie miga się od ciężkiej pracy – to smartfon gotów pracować na najwyższych obrotach przez długie godziny. Wyposaż się w Xiaomi Redmi Note 10 5G i zagwarantuj sobie dostęp do sieci 5G oraz płynną operację systemu MIUI 12 w połączeniu z procesorem MediaTek Dimensity 700 każdego dnia!

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.