Zapisz to sobie długopisem Xiaomi!

Zapisz to sobie długopisem Xiaomi!

Wchodząc do biura, zapewne mijasz kilka kamer, czujników, laptopów, a jeśli masz szczęście, to również wentylator i oczyszczacz powietrza… Wszystko to produkujemy między innymi my – Xiaomi. Czy wiesz, że tworzymy też długopisy, które leżą, na co drugim biurku? Produkty Xiaomi pomogą Ci zoptymalizować nie tylko pracę przy komputerze, a także tą, do której wymagane jest użycie kartki papieru. Możliwe, że Cię zaskoczyliśmy, dlatego też przedstawiamy naszą kolekcję pisadeł...

Widzieliście mój długopis? Ten wąski i biały...

Nawet mały przedmiot można zaprojektować tak, aby stał się ulubionym przyrządem codziennej pracy, którego szukasz na biurku każdego dnia. Taki właśnie jest Mi Rollerball Pen White, o smukłej konstrukcji i przekątnej 9,5 mm, dzięki której idealnie wpasowuje się w każdą dłoń. Wypełniony sprowadzanym z Japonii tuszem MIKuni sprawia, że obowiązki stają się lżejsze, a zapisane słowa prezentują się świetnie. Wkład wystarcza na długo, a po zużyciu, możesz zawsze wymienić go na nowy, sprzedawany w 3- paku Mi Rollerball Pen Refill, szwajcarski wkład o jakości PREMEC.

Dodaj do zamówienia

Czasami bardziej opłaca się dodać kolejną rzecz do zamówienia, niż płacić za wysyłkę, a w takiej sytuacji idealnie sprawdzą się produkty takie jak Mi High-capacity Ink Pen. Do notowania, pisania i rysowania warto wybrać właśnie ten produkt. Wystarczy on na dłużej, ponieważ zawiera w sobie aż 4 razy więcej tuszu od przeciętnego cienkopisu. Co więcej, tworzy wąskie kreski o średnicy 0,5 mm, co sprawia, że jest to idealny przyrząd do rysowania. Z Mi High-capacity Ink Pen odwzorujesz najmniejsze szczegóły i uchwycisz istotę każdego rysunku!

Elegancki długopis, na zawsze

Znajdziesz u nas również coś w pięknym stylu, co przyda się podczas podejmowania ważnych decyzji. Mi Aluminum Rollerball Pen Gold i Silver to długopisy z wyższej półki, które świetnie będą prezentować się na spotkaniach i konferencjach. Czarny tusz sprawia, że są odpowiednie na każdą okazję, jeśli więc właśnie poszukujesz eleganckiego długopisu na egzamin, oto on! Pisząc nim ma się wrażenie, jakby słowa wprost wypływały spod końcówki rozprowadzającej tusz. Aby to pisadło mogło zostać z Tobą na zawsze, zaprojektowaliśmy wymienne wkłady dostępne w naszym sklepie pod nazwą: Mi Aluminum Rollerball Pen Refill.

Godni bywalcy biura, domu i plecaka

Płynne pisanie i ilość tuszu, która pozwoli na więcej to wyznaczniki każdego z zaprezentowanych przez nas dziś długopisów. Robiąc zakupy na naszej stronie, warto o nich pamiętać, bo czasami długopisu nie jesteśmy w stanie zastąpić niczym innym.

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.